Blue screen win7

mogę prosić o pomoc w odczytaniu dmp i zlokalizowaniu problemu?

http://w758.wrzuta.pl/plik/4ScnmHTWMtn/122711-15428-01

nie mogę zmusić programu whocrashed żeby odczytał Twój plik, więc jeśli możesz zainstaluj go i pokaz co “słychać”

On Tue 2011-12-27 13:27:07 GMT your computer crashed

crash dump file: C:\Windows\Minidump\122711-15428-01.dmp

This was probably caused by the following module: dxgkrnl.sys (dxgkrnl+0x8D07B)

Bugcheck code: 0x116 (0xFFFFFFFF87CC2008, 0xFFFFFFFF94B2BAD6, 0x0, 0x2)

Error: VIDEO_TDR_ERROR

file path: C:\Windows\system32\drivers\dxgkrnl.sys

product: Microsoft® Windows® Operating System

company: Microsoft Corporation

description: DirectX Graphics Kernel

Bug check description: This indicates that an attempt to reset the display driver and recover from a timeout failed.

The crash took place in a standard Microsoft module. Your system configuration may be incorrect. Possibly this problem is caused by another driver on your system which cannot be identified at this time.

On Tue 2011-12-27 13:27:07 GMT your computer crashed

crash dump file: C:\Windows\memory.dmp

This was probably caused by the following module: dxgkrnl.sys (dxgkrnl!TdrIsTimeoutForcedFlip+0xF4)

Bugcheck code: 0x116 (0xFFFFFFFF87CC2008, 0xFFFFFFFF94B2BAD6, 0x0, 0x2)

Error: VIDEO_TDR_ERROR

file path: C:\Windows\system32\drivers\dxgkrnl.sys

product: Microsoft® Windows® Operating System

company: Microsoft Corporation

description: DirectX Graphics Kernel

Bug check description: This indicates that an attempt to reset the display driver and recover from a timeout failed.

The crash took place in a standard Microsoft module. Your system configuration may be incorrect. Possibly this problem is caused by another driver on your system which cannot be identified at this time.

generalnie ok miesiąc temu spaliła mi się grafika, po wymianie karty pojawiły się błędy tzn. blue screeny, system nie chciał się włączyć lub wyłączyć, bios zawieszał się przy memory test, freezy na windowsie. każdy podzespół był testowany osobno, moja konfiguracja chodziłą po kolei z innym dyskiem, kośćmi ram, zasilaczem , procesorem, w końcu wymieniłem grafikę na ten sam model ale inną sztukę. przez tydzień było ok po czym pojawił się blue screen.

Stery od grafy przeinstaluj w takiej kolejności:

sterowniki nowe bo windows postawiony tydzien temu po pełnym formacie. kolejny objaw - długie wyszukiwanie połączenia sieciowego, po kablu. to samo było na nowej płycie głównej.

http://www.slow7.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=94:uruchamianie-systemu-windows-czyli-co-zrobi-gdy-mamy-problem-z-uruchomieniem&catid=39:instalacja-i-konfiguracja-w7&Itemid=30