Blue Screen - WPN111

Witajcie, mam pewien problem.

Od wczoraj używam z karty bezprzewodowej - WPN111. W dniu wczorajszym, oraz dzisiejszym zdarzyły mi się mało przyjemne rzeczy, a mianowicie bluescreeny.

Dzięki programowi “Blue Screen View”, dowiedziałem się że przyczyną jest właśnie sterownik od karty. I moje pytanie jest takie - co z tym fantem zrobić ?

Mam nadzieję że screen pomoże:

http://img543.imageshack.us/img543/6700/bluescreen.jpg

Dodane 18.06.2011 (So) 20:58

Proszę o pomoc - pilne !!

Gdyby to było takie łatwe… na internecie znalazłem tylko jedną wersję sterownika pod 7.

NETGEAR WPN111.

Ok sprawdzę, mam tutaj linki do innych for, problem jest jednak taki że moja znajomość angielskiego jest średnia, więc może uda się Tobie pomóc mi, po przeczytaniu tego:

http://forum1.netgear.com/showthread.php?p=28417

http://www.velocityreviews.com/forums/t … et-it.html

Tak, ale ciężko zrozumieć coś takiego:

"Wystarczy poinformować, że ta poprawka działa tak długo, jak nie należy odłączyć zasilacz po tym. Za każdym razem, usunąć lub zmienić port USB z zasilacza, co musisz zrobić to ponownie, ale to działa, na szczęście " :slight_smile:

Po lekturze tych tematów, zobaczyłem że powodem problemu może być to: "

Driver_IRQL_Not_Less_Or_Equal "

Co to może oznaczać ?

Naprawdę potrzebuje pomocy, bo przed chwilą znów miałem BS. :frowning:

Mam kartę Realteka, lecz BlueScreenView pokazał że to jednak sterowniki od WPN111, no i BS-y, zdarzają mi się od czasu zainstalowania sterowników do tej karty.

No właśnie i teraz nie wiem co zrobić. Zastanawiam się czy nie podmienić karty z tą która jest w komputerze moich rodziców. Wcześniej działała mi bez problemu. Problem jest jednak taki że wtedy na ich komputerze mogą wyskakiwać BS, zaś byłoby to dla nich jeszcze większym utrudnieniem, bo komputer używają do pracy. Może jednak warto spróbować, bo na tamtym komputerze jest XP (choć z drugiej strony, ludziom z XP też przydarzają się takie problemy).