Blue screen znowu

Witam

Pewien czas temu miałem problem z komputerem i pisałem o tym na forum ----> bluescreen-zaktualizowaniu-t529078.html#p3309333

teraz znowu wyrzuca mi następujący błąd 0x0000008E (0xC00000005, 0x80637FED, 0xB99C799C[tutaj numery nie są stałe czasami pojawia się również 0xB771399C], 0x00000000)

Mam windowsa XP

Ktoś może coś poradzić ? sytuacja robi się dość irytująca

Próbowałem robić to co polecił we wcześniejszym temacie Atis

Nie pomogło. Przywracanie systemu również nic nie zdziałało. Sam tryb awaryjny działa bez problemu

Ratunku :slight_smile:

A może to jakiś trudny do wykrycia wirus ? Może przeskanuj komtuter jakimś " mocnym" antywirusem , może pomoże. albo to coś w systemie i napraw przez płytke Widnowsa. Wiecej pomysłów nie mam , mam nadzieje ze ci to pomoże :wink:

Płytę mam w domu a teraz jestem na mieszkaniu studenckim wiec ewentualnie skorzystanie może być utrudnione.

Co do przeskanowania to coś konkretnego masz na myśli? słowo mocny jest dość relatywny

Mocny czyli takii ciezki do zlikwidowania ;d Ja np jak mam Nortona internet security to wsadzilem plytke do napedu i tam jest taki program że przy uruchomieniu kompa to zamiast ci sie windows zaladować to sie sie załadowywuje ten program i on jest podobnież od tych takich cieżkich wirusów , co sie z nimi problemy ma :smiley: w moim przypadku bylo tak ze cos zainfekowalo mojego antywirusa ze wgl sie nie chcial odpalac a jak sie odpalil to przy skanowaniu pisalo cos ze nie mozna dokonczyc czy jakos tak ;d i uzylem tego programu i wykrylo tego skurczybyka i wszystko bylo wporzadku. Wiec radził bym pełne skanowanie przeprowadzić albo skombinować taką płytke ;d ale oczywiście to nie musi być wirus ,ale warto się upewnić