Blue screeny i bootniecie pc

Dziwny problem… załącza mi sie system, wszystko ok a tu buch… niebieski ekran sie nawet nie zatrzymuje tylko pyk niebieski ekran 3 sekundy pyk i zaczynamy od poczatku… pomocy! Aha mam podejrzenia co do sterownika z drukarki…

Log z Hijack This:

Silent Runners:

Napewno nie jest to spowodowane infekcja systemu

Logi sa ok

Mozliwe, moze inne sterowniki to powoduja

Sorka ale bez sensu… komputery się albo kocha albo nienawidzi :twisted: …Dzięki

Jaki temat taka odpowiedz

Jak bez sensu, to mój komp czy twój ja przy nim nie siedze więc nie wiem co tam namieszałes

Takich właśnie ludz nie lubie, chciałbyś mieć wszystko podane na dłoni, a moze tak wysilisz sie i dokładniej opiszesz temat co :?

Zobasz co ty w ogóle napisałes :

Ale co sie zaczyna od poczatku, komp sie restartuje czy co, co ty myslisz że ktoś sie bedzie domyslał :?

Nastepna sprawa :

To moze byś raczył napisać dlaczego masz takie podejrzenia, były jakieś problemy z tymi sterami (ja czarodziejskiej kuli nie mam)

Jak masz mozliwość zobaczyć co pisze na tym blu screenie to napisz

Zobacz błedy w podgladzie zdarzeń

Ostatn ia sprawa chyba ten temat powinieneś założyć w dziale Hardware a nie w Bezpieczeń…

Mi chodziło o to, że głupio tak jakoś że to może mieć związek z drukarką… nie chodziło mi oto że twoja wypowiedz jest bezsensu :oops:

Włączam komputer, coś się robi, wyłącza się,pokazuje sie na 1 sekunde blue screen, i znowu mi sie komp włącza… wybacz niedopatrzenia, rzeczywiście to napisałem w chaotyczny sposób… :oops:

Nie mam takiej możliwości, chyba że jest jakaś inna… :oops:

Już nie musze… rozwiązałem problem… to było coś z plikiem do drukarki :oops: … a w ogóle:

Dziękuje za trud we włożenie w przeczytanie moich dwóch długich logów… jeszcze raz dzięki i przepraszam… :oops: :oops: :oops: :oops: