Blue screeny (masowo :/)

No to panowie mam tu wyzwanie dla was, ja sam juz nie wiem o co chodzi kompem u mojej dziewczyny. Problem jest taki: z nienacka i z blizej nieokreslonych przyczyn (np: podczas proby zrobienia defragmentacji dysku, pisanie w wordzie itd) pojawia sie niebieski ekran. Winxp z sp2, ecs k7s5a (slawny szajs niestety-bios moze uaktualnie,tylko sie boje ze sie wysypie przy upgradzie i wtedy bedzie syf), bodajze duron/athlon 1000. Najpierw myslalem ze to wina ramu bo niemoglem zainstalowac winxp, dalo sie to zrobic po przesiadce na sdram. No ale przelozylem swoj ram i dalej to samo. Nastepnym podejrzanym byla karta graficzna ale przelozylem swoja i dalej blue screen a u mnie znowu ok z jej sprzetem na pokladzie. Co moze byc przyczyna takiego stanu rzeczy: sama plyta glowna (jakies ustawienie w biosie odnosnie agp ale to nie ma nic wspolnego, a moze sprobowac karte graficzna pci)? dysk? grzejacy sie procek (ale to chyba odpada bo to sie dzieje w roznych odstepach czasowych) ? za slaby zasilacz ? a moze dysk twardy (jeszcze go u siebie nie sprawdzalem, a do kompa dziewczyny podlacze jakis stary i sprobuje win xp zainstalowac)? Juz nawet mowi mi ze kupi cos co nawalilo tylko ze ja nie wiem co to jest:/ juz prawie ram kupilismy a okazalo sie ze dobrze ze tego nie zrobilismy. Jak cos niejasne to pytac, bardzo wazne jest dla mnie naprawienei tego kompa bo sluzy poniekad do pracy.

Te bluescreeny mają jakąś treść lub kod? Sprawdź taśmy ATA i zasilacz.

Czy błąd zawsze jest taki sam - jeśli tak to podaj dokładnie cały ten błąd.

Lub trzeba sprawdzić każdy komponent kompa na innym czy sprawne lub zakładać sprawne podzespoły do kompa i testować kompa.

Tasme wymienilem i tez nic. A jak mam sprawdzic zasilacz ? Troche klopotu bedzie z przekladaniem mojego. Postaram sie o zdjecie tego bledu i raczej jest ten sam.

Zasilacz sprawdzanie:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=64002