Blue Screeny podczas korzystania z internetu

Witam

Jakiś miesiąc temu zakupiłam nowy zestaw kompterowy i od samego początku borykam się z wyskakującymi Blue Screenami. Próbowałam wszystkiego: sprawdzalam temperatury, wymieniłam zasilacz na silniejszy, instalowalam inne systemy, formatowałam komputer, procesor i karta pamięci przechodziły testy, pamięc RAM też. Problem najczęściej pojawia się podczas oglądania streamów lub grania w gry online typu League of Legends, Hearthstone, ale nie jest to reguła, często nie wyłącza się długi czas, a czasami nawet podczas uruchamiania systemu. Jako że problem pojawiał się przy korzystaniu z internetu testowałam go cały dzień i noc przy wyłączonej karcie sieciowej i nie zrestartował się ani razu. Program BlueScreenView wskazuje na problem ze sterownikiem ntoskrnl.exe. Nie mam już pojęcia co mogę z tym zrobić, czy to może być wina karty sieciowej?

Z góry dziękuję za każdą pomoc, jestem już tą sytuacją załamana.

Może być winny niestabilny sterownik karty sieciowej.

Dobrze byłoby jeszcze przetestować stabilność karty graficznej która jest trochę obciążana przy streamach i grach internetowych.

Najlepiej byłoby puścić wymagającą grę i zobaczyć czy to się dzieje.

Przydałby się też kod błędu z bluescreena i ogólnie specyfikacja komputera.

sterowniki do karty sieciowej zainstalowane najnowsze?

 

system przeskanowany?

Specyfikacja:

AMD X8 FX-8350 4.0GHz [socket AM3+|125W|32nn|

RADEON R9 270X GIGABYTE 4GB DDR5

KINGSTON HYPERX DDR3 2X8GB 1600MHz

MSI 760GA-P43 (FX)

SEAGATE 1TB PIPELINE HD (64MB, SERIAL ATA/300)

Sterowniki wszystkie byly reinstalowane wiele razy, nic nie pomagało, aktualnie są zainstalowane najnowsze.

Komputer potrafi nie restartować się przy pełnym obciążeniu procesora, granie w wymagające gry nie powoduje restartu, chyba że gra ta łączy się w jakiś sposób z internetem. Nie jest też regułą, że wyłącza się przy streamach i grach, czasami robi to przy włączeniu przeglądarki, przeglądaniu stron w internecie, łączeniu się ze steamem etc.

Kod błędu blue screena: 0x00000124