Blue screeny podczas pracy windowsa

witam wszystkich, a szczególnie osoby, które mogą i chcą mi pomóc.

Mój komp to:

płyta asus m3n78 pro

procesor AMD 64 x2 dual core 4800+ 2.50 GHz

grafika GF 8500 GT 512MB

dźwięk SB Audigy

ram 2x2GB kingston

system win vista ultimate 32b

zasilacz ezcool 650W atx650jsp

dysk WD 500Gb

Otóż nie tak dawno złożyłem taki zestaw.Na początku nie mogłem zainstalować windowsa bo wyskakiwały mi bsod.wymieniłem kostki ramu i bez problemów zainstalowałem viste.chodziła bez problemów aż do pewnego momentu.teraz bez przyczyny gdy słucham winampa lub tylko surfuje po necie wyskakuje jakiś błąd i komp się restartuje.po restarcie nie może się windows załadować i wyskakuje info, że disk boot failure please insert disk.wyłączam kompa pstryczkiem na zasilaczu i czekam chwilę.potem mogę włączyć kompa i pracować na nim.czasem już bez problemów,a czasem znowu to samo się dzieję.proszę Was o porady.dzięki

Aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Czytanie DMP

Sprawdź rozwiązanie (także w linkach): kody błędów.

Jeżeli nie rozwiążesz problemu, to daj raport na forum wg tych zasad :arrow: viewtopic.php?f=16&t=253052

Sprawdź teraz, czy są jakieś pliki DMP.

witam oto link http://www.wklejto.pl/19364

Uaktualnij wszystkie sterowniki NVIDII (grafika i płyta główna).

zainstalowałem sterowniki do płyty.najnowsze jakie znalazłem.komp odpala się, ale nie mogę zainstalować sterowników do karty graficznej bo wywala z instalacji w połowie procesu.zainstalowałem te co mam na płytce.problem teraz jest taki, że jak zwiększe rozdzielczość i odświeżanie monitora to po uruchomieniu kompa i po zalogowaniu się monitor mi się wyłącza.muszę wtedy wejść w tryb awaryjny i zainstalować stery do grafiki jeszcze raz.nie wiem o co chodzi, ale nie ma juz bluescreenów