Blue screeny w win7x64 z nieznanego powodu

Jestem posiadaczem win7 jak w opisie. Czasami zdarza mi się, że na skutek błędu programu pojawia się niebieski ekran z napisem, że wink32.sys wykonał błąd. Co to oznacza? Dodam, że nie mam wirusów ani niczego innego co mogłoby niszczyć system. Zastanawiałem się czy to wina zasilacza, który może nie potrafi udźwignąć grafiki ale chyba nie? Dodam jeszcze, że blue screeny zdarzają się raczej rzadko ale jednak bo dzisiaj np. uruchomiłem aqq najnowsze a potem przez pomyłkę drugi raz uruchomiłem i system się wywalił.

Dodane 4 lis 2009, o 21:46

Znalazłem, że to może by błąd sterowników do grafiki dlatego spróbuję zainstalować je ponownie na czysto

Najnowsze AQQ ma buga i wysypuje się właśnie na Windows 7 x64. Sporo osób zgłaszało.

Ale to aqq się wysypuje a mi chodzi o windowsa i BSOD. Chyba tak czy inaczej rozwiązałem problem-instalowałem stery do grafiki po czym instalowałem z windows update niepotrzebnie bo się nakładały i robiły właśnie syf

Możliwe, że to właśnie przez problemy z kompatybilnością sterowników (i/lub innego oprogramowania).

Po zainstalowaniu sterowników ati od nowa razem z ccc, problem zniknął. Updatowałem też biosa i wyczyściłem cmos, gdyż miałem też problemy z dyskiem w sensie ciągle przy starcie wywalał mi auto bios recovery for hard drive ale już wszystko, zarówno system jak i dysk działają bez żadnych błędów i bsów. Dzięki za wskazówki