Bluescrean przy aktualizacji antywirusa

Witam mam problem otóż po aktualizacji Avast’a kazano mi uruchomić komputer ponownie i teraz wyskakuje mi bluescrean ;(

Komputer moge jedynie odpalić przez system awaryjny.

Znalazłem kilka tematów na ten temat lecz żadna osoba nie miała problemu po aktualizacji Avasta.

Jestem osobą “zielona” w takich tematach więc proszę pisać zrozumiale ;o

Oto błąd:

zdjcie0170q.jpg

W trybie awaryjnym odinstaluj Avasta, dodatkowo użyj avast! Uninstall Utility do usunięcia pozostałości po nim.

Następnie zainstaluj najnowszą wersję avast! Free Antivirus 8.0.1483.

Odinstalowałem avasta lecz nie mogę pobrać tego programu co podałeś na laptopie wszystko oks ale na stacjonarnym (tym “zepsutym”) nie moge pobrać pisze: “Wystapił błąd pobierania”

Zainstaluj ponownie Avasta.

Usunąłem awasta recznie potem programem aswclear i teraz gdy chcę go zainstalować wyskakuje błąd:

"An error 112 (00000070) has occured.

Last performed operation was extracting files."

Błagam o pomoc ;o

Po odinstalowaniu avasta wszystko wróciło do normy? tj. Komputer startuje normalnie, tak?

Wałasnie chodzi o to że nie ;/

Terazz nawet avasta nie moge zainstalować bo jakis bład wyskakuje.

Nietykalny wejdz w tryb awaryjny i przywróć system…

przejdź do: start>prawym klawiszem na komputer> właściwości> Z listy w po lewej stronie tego całego okienka wybierz proszę Ochrona Systemu

W okienku które się pojawi wybierz Przywaracanie systemu.. Powinieneś bezproblemowo przejść przez cały kreator przywracania, gdyż jest on bardzo intuicyjny..

Tylko zacytowałem swoja wypowiedz z innego wątku :wink:

Nie da sie przywrocic systemu do np soboty juz probowalem na komputerze nia ma nie wiem jak to nazwac Archiwum? z kilku ostatnich dni.

Wejdź do trybu awaryjnego i odinstaluj Avasta.

Do zamkniecie reinstal windowsa i po klopocie :3