Bluescreen - Crash dump physical memory disk

Witam od pewnego czasu pojawia mi się właśnie taki błąd, niebieski ekran i właśnie coś takiego " Crash dump physical memory disk", po czym następuje odliczanie i restart systemu. Jeżeli mam być szczery, nie wiem o co chodzi , dlatego zwracam się do was o pomoc.

Problem pojawia się kiedy gram , nie w zwyczajnym użytkowaniu , co mnie dziwi, nie mogę pograć dłużej niż 10 minut.

 

Dane komputera:

Procesor - AMD FX-6100-Six Core Processor 3.30 GHz - Turbo 3.9 GHz

16 GB pamięci RAM DDR3

Nvidia GeForce GT 630 4 GB

Dysk twardy - 1 TB

System - Windows 7 Home Premium 64 - bitowy

 

Dodam jeszcze,że komputer zakupiony całkiem niedawno, liczę na waszą pomoc.

 

 

Podaj jaki masz zasilacz ? gdzie kupiłeś komputer ?

Zasilacz 500W

Komputer zakupiony w Krakowie, dokładna adres do strony http://reset.com.pl

Otwórz obudowę i zobacz jaki masz zasilacz (marka) albo zrób jego zdjęcie i je nam prześlij

P.S- zdrajcy bo sprzedali ci dziwny pc za zapewne dziwne pieniądze… :c

Model zasilacza -  Akyga - Model : AKB1- 500

Temperatura 76 stopni.

temperatura procesora przy obciążeniu 27%

Temperatura procesora jest zdecydowanie z wysoka jak na takie obciążenie (trzeba sprawdzić czy chłodzenie jest poprawnie zamontowanie, czy wentylator jest podłączony i czy pasta termoprzewodząca jest poprawnie nałożona i czy w ogóle jest).

 

Jeśli chodzi o zasilacz http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html#6014195

No tak, to mój zasilacz jest na czarnej liście z tego co widzę, w takim razie będę musiał zastosować pastę termoprzewodzącą, o ile jest, a jeśli jest to zapewne bardzo malutko. Czyli już wiadomo,że nigdy więcej nie kupować sprzętu w jakiś wymyślnych firmach jak tylko w Komputroniku. Komputer dokładnie kosztował mnie 1904 zł.   Czy możecie mi jeszcze powiedzieć dlaczego np. przy normalnym użytkowaniu nic się nie dzieje, a jeśli gram to dopiero coś tam się ujawnia? Co jeszcze mogę powiedzieć, komputer ogólnie cichutko chodzi, prawie w ogóle go nie słychać.

No cóż, ale coś kosztem czegoś, jeśli tanie to wiadomo,że chińskiej produkcji.

Sprawdź temperaturę procesora za pomocą HWmonitor (w spoczynku), wstaw zrzut ekranu.

0a47ff38cf9ec47dm.jpg 

 

Proszę bardzo .