Bluescreen i badsectory - czy jeszcze jest szansa na ratunek?

Witam,

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

może być czy nie?

Niestety trzeba nowy (sprawny) dysk i wgrać świeży system. Jak coś naklejkę z numerem masz pod spodem laptopa.

 

 

I dysk przepracował prawie 13000 godzin, na laptopa jest to super wynik, a dzisiejsze dyski mają problem przekroczyć 5000 godzin? i być sprawne.

a zewnętrzny nie da się jakoś zrobić ,żeby był jako tako jako wewnętrzny?

Jeśli nie ile sprzedam zewnętrzny i jakiego polecasz kupić samemu?

Można samemu wymienić dysk?

Nie można odesłać na gwarancję o ile takowa jest?

Jak dbać o dysk by służył jak najdalej? Sprawdzanie badsectorów czy coś?

Dbałem o laptopa jak najdłużej,był ratowany przez koleżankę i było usunięte wszystkie,a na dzień dzisiejszy nie mam ani grosza przy duszy…

 

Jak masz jeszcze gwarancję na całego laptopa, to wysyłaj.

 

Spokojnie można wymienić dysk samemu.

 

Dyski WD serii black.

a możesz podesłać linki? - interesują mnie tylko do 250 gb bo nie ściągam dużo ani nic…z 446 gb mam wolne 390gb…

 

A gdzie na naklejce jest numer seryjny windowsu 7?

Jak sprawdzić czy się ma gwarancję prócz paraganonu? (bo pudełko jest w piwnicy) Można w domu sprawdzić?

I możesz też polecić tak by dysk przepracował załóżmy z 2 tyś. godzin więcej? Co miesiąc sprawdzać?

 

http://www.agito.pl/dysk-wd-black-wd2500bekx-2-5-250gb-sata600-83-888345.html?attr=4268-433191,175-36026

 

Product key …

 

Paragon/faktura/rachunek/rejestracja laptopa.

jak sprawdzić rejestracje laptopa?

bo paragon / rachunek mam ,ale w pudełku na dole we piwnicy

Jak się rejestrowałeś? to udaj się na stronę Asusa.

 

A najlepiej do piwnicy i szukaj dokumentów i gwarancji.