Bluescreen i reset komputera i błędy aplikacji

Witam. Przed chwilą pojawił mi się bluescreen i zresetował komputer. Daje inf z programu odczytu minidumpa, program windbg. Powinnam dać tylko ostatnią częśc, jak jest w inf. na forum ale nie mam pojęcia co powinno być ostatnią częścią w moim pliku.

http://wklej.org/id/47999/

bardzo proszę o pomoc.

Wygląda na to że przyczyną jest aswSP.SYS jest to Avast!Odinstaluj go wyczyśc pozostałosci po nim,rejestr,i zainstaluj ponownie!

Zrobiłam jak kazałeś ale pojawił się kolejny bluescreen,tym razem mignął na sekunde i komputer padł. Uruchomiłam program windbg ale nowego minidumpa nie było. Poza tym coraz częściej przy wyłaczaniu komputera pojawia mi się jakiś błąd aplikacji i komputer się nie wyłącza, muszę zrobić to ręcznie. Poza tym nie mogę usunąć co poniektórych pustych folderów, wprawdzie mogę użyć unlockera ale to problemu na większą skale nie rozwiąże, bo chyba jest jakiś większy problem. Na dodatek okazało się przy optymalizacji autostartu że włączają mi się śmiecie z programów których już dawno nie ma. Po czyszczeniu rejestru kilka programów przestało działać. Ogólnie komputer szaleje: zacina się, zamula, internet również.

Daje logi z combofixa i hjt

http://wklejto.pl/25190 - combo

http://wklejto.pl/25191 - hjt

Jeśli chodzi o sprawy “wirusowe”, no to w logach nie widać żadnej aktywnej infekcji.

Mała kosmetyka:

Te w/w wpisy sfiksuj w Hijacku:

>>Hijack>>scan(Do a system scan only)>>zaznacz je >> Fix checked.

Usuń ręcznie folder C:** Qoobox**,

Usuń instalkę ComboFix z dysku.

Wykonaj optymalizację autostartu

Przeczyść komputer Ccleanerem

Wyłącz i włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach.Instrukcja

Przeskanuj tym: Dr.WEB CureIt! .

=============

K.

Wykasowałam to co napisałeś, zrobiłam dokładnie jak w poście, wirusów nie wykrył skaner, zrobiłam dodatkowo skan dysków i naprawę za pomocą programu norton disk doctor i przy ponownym uruchamianiu komputera znowu pojawił się błąd o treści tej samej co zwykle czyli:

swdsvc.exe błąd aplikacji. Instrukcja spod ‘0x004…’ odwołuje się do pamięci pod adresem ‘0x000…’. Pamięć nie może być ‘read’.

Przez ten komunikat komputer się nie wyłącza. Na domiar złego pojawia się on nie tylko przy wyłączaniu kompa ale też przy innych prostych czynnościach.