Bluescreen Memory_managment

Witam,

mam ostatnio pewien problem mianowicie zaraz po uruchomieniu systemu czasami wyskakuje mi bluescreen: zatytułowany “Memory_Managment”

kod błędu to: 0x0000001A.

Wydawało mi się na początku że może coś być z RAM’em więc przeskanowałem go programem Memtest86 ale zero błędów.

Mój system to Windows 7. W programie Windbg znalazłem takie linijki

"Probably caused by : ntoskrnl.exe ( nt+71f00 )" 

"BugCheck 1A, {30, fffffa80070815c0, fffff8800a951000, fffff8a006ad7198}"

Nie wiem co z tym zrobić :frowning:

Proszę pomóżcie :slight_smile:

Jaka karta graficzna? czy masz zintegrowaną kartę graficzną? jeśli tak to wyłącz ją w BIOSIE i zobacz wtedy jaki efekt i zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej.

Karta graficzna niezintegorowana Ati Radeon 4850 mam najnowsze stery. Płyta główna raczej nie ma zintegrowanej grafy: Asus P7P55D.

Dodane 08.02.2010 (Pn) 17:58

Halo, pomoże ktoś? :oops: Dziś już całkiem mi się komp nie włącza tzn. zaraz po starcie systemu zamiast tego okienka “Zapraszamy!” wyskakuje bluescreen ( praktycznie nie da się go zauważyć ponieważ jest wyświetlany bardzo szybko, myślę ze sporo poniżej sekundy). Po formace i zainstalowaniu starego dobrego XP’ka po kilku minutach działania wyskoczył mi ten sam bluescreen co powyżej pisałem: “Memory_Managment”

Wiecie co z tym zrobić ? Proszę pomóżcie :slight_smile:

Ile masz kości pamięci RAM?? Jeśli jedną to włóż ją do innego gniazda jeśli to nie pomoże to jeśli masz możliwość to pożycz od kogoś i włóż.

Poszukaj błędów w dzienniku zdarzeń…