Bluescreen nvlddmkm.sys

Cześć!

Wcześniej nie miałem takiego problemu… Może zacznę od tego, że posiadam laptopa LENOVO G710 z grafiką GEFORCE 820M i procesorem Intel Core I7.

Słaby ze mnie gracz, bo jedyna gra w jaką śmigam to FIFA… Najpierw miałem 16stke teraz kupiłem 17… Wszystko cacy banglało, aż zaczęło wywalać mi BlueScreena… 

Mam nadzieję, że da się to zrobić, żebym mógł pograć i chociaż troche się pocieszyć wiem, że do gier lepiej PCta mieć, ale no pomóżcie!

45004964739906145443.jpg

14618815_1198979483496568_25753095_o.jpg

HDTune_Benchmark_ST1000LMST1000LM014-SSHD.png

HDTune_Error_Scan_ST1000LMST1000LM014-SSHD.png

wojiti.HTM  to plik, który utworzył mi program HWiNFO 32. tam są wszystkie dane :slight_smile:

Na początek wyczyść porządnie urządzenie z kurzu albo “usmażysz” kartę graficzną o ile jeszcze tego nie zrobiłeś.

zainstaluj/przeinstaluj najnowsze sterowniki od nvidii. Po pobraniu i uruchomieniu instalatora, w jednym z kroków zaznacz opcję “wykonaj czystą instalację”

Hej,

 

Przede wszystkim porządne czyszczenie wnętrza laptopa.  Temperatura karty graficznej zdecydowanie za wysoka. Dodatkowo możesz podać S.M.A.R.T dysku - zrób po prostu screena z programu CrystalDiskInfo.

 

Pozdrawiam,

Dimatheus

Hej,

 

Co prawda nie widać wszystkich atrybutów dysku, ale najważniejsze tak. Generalnie dysk w dobrej kondycji. Czeka Cię więc czyszczenie wnętrza i wymiana past na chipset’cie graficznym.

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Jestem już po wymianie i temperatury są okey… Ciekawi mnie tylko dlaczego przy FIFA 17 nadal mam tego BLUESCREENA :<

Hej,

 

To jak wygląda najwyższa z temperatur na grafice w trakcie grania?

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

bawiłeś się sterownikami jak pisałem wcześniej ?