BlueScreen po instalacji nowych sterowników

Witam

Dzisiaj chciałem trochę pograć po powrocie ze szkoły,lecz nie działały mi słuchawki.Podłączałem odłączałem i nic nie działało a więc chciałem zreinstalować sterowniki i usunąłem jeszcze Kontroler multimediów.Zaczął automatycznie po usunieciu instalować sterownik tego kontrolera, no i wyskoczył BSOD.Włączam kompuer wszystko ok. i znowu instaluje sie ten sterownik a gdy pisze ze zostal zainstalowany znowu BSOD.Wchodzilem w tryb awaryjny i probowalem tam zainstalowac ale nic znowu to samo (ale tryb awaryjny działa).Miałem kiedyś taki problem ale zanioslem komputer do serwisu i bylo ok. da sie to jakoś naprawić czy znowu 200zl na naprawe? :confused:

 

Hej,

Jaka dokładnie płyta główna? Jakie sterowniki instalowałeś? Jaki system?

Pozdrawiam,

Dimatheus

System to Windows Vista 32bitowa.Sam nie instalowalem zadnych strerownikow bo po wlaczeniu komputera sam sie instaluje Kontoler Multimediów.Możę da sie ustawić aby sterowniki same sie nie instalowaly?Płyta gółwna to MS-7327 chyba od medionu

Hej,

I może tu jest błąd. Nie zawsze sterowniki instalowane przez system działają w 100% poprawnie. Wypadałoby zainstalować więc sterowniki do chipsetu płyty głównej, a następnie - po restarcie - sterowniki do karty dźwiękowej.

Sprawdź dokładnie model płyty głównej - na przykład przy pomocy programu CPU-Z bądź Speccy.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Płyta taka jak powyżej -Medion mS-7327, jak zaintsalowac sterowniku z chipsetu?

Hej,

A do płyty głównej nie otrzymałeś płyty CD że sterownikami? Generalnie szukanie sterów do urządzeń Mediona to mordęga… Możesz podać jeszcze na jakim chipsecie jest oparta ta płyta? Wszystko wyczytasz z CPU-Z.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Programy i odinstaluj wszystko co Realtek audio, czyszczenie systemu np: Ccleanerem,restart

 

Teraz zainstaluj ten i restart

 

http://download.msi.com/archive/mb/dvr_exe/amd_690_740_v_mb.zip

 

Plik rozpakuj majpierw do katalogu na dysku systemowym.

 

http://download.msi.com/dvr_exe/realtek_hd_audio.zip

 

Plik rozpakuj majpierw do katalogu na dysku systemowym, zainstaluj,restart i sprawdź na innych słuchawkach (tylne zielone gniazdo) lub te trzeba sprawdzić na innym sprzęcie.

Użyłem CPU-Z lecz pisze tylko model płyty głównej w miejsce chipsetu jest puste pole

Hej,

Jasne, po prostu zainstaluj sterowniki Mediona przeznaczone dla Twojej płyty: najpierw do chipsetu płyty głównej, a później do zintegrowanej karty dźwiękowej.

Pozdrawiam,

Dimatheus

 

A konkretnie, co się dzieje, jakie masz komunikaty przy instalacji.

 

Te stery należy najpierw rozpakować do katalogu i instalować z setup.exe.

Chipset to ATI

Hej,

A zrobiłeś to, o czym pisał JNJN?

Pozdrawiam,

Dimatheus