Bluescreen problem gry przez internet np. battlefield heroes

Mam pewien problem mianowicie mam nowego kompa juz od okolo 1 miesiąca i od pewnego czasu gdy np. sobie gram w gre przez neta a na drugi dzien po 10 min. grania mam bluescreena a potem wyskakuje komunikat System Windows po nieoczekiwanym zamknięciu odzyskał sprawność . Klikam na Pokaz szczegóły problemu i jest takie cos pisze

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen

Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6001.2.1.0.768.3

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje o problemie:

BCCode: 1000008e

BCP1: C0000005

BCP2: 82539218

BCP3: AECDCB44

BCP4: 00000000

OS Version: 6_0_6001

Service Pack: 1_0

Product: 768_1

Pliki pomagające opisać problem:

C:\Windows\Minidump\Mini070609-01.dmp

C:\Users\User\AppData\Local\Temp\WER-40794-0.sysdata.xml

C:\Users\User\AppData\Local\Temp\WER868.tmp.version.txt

Przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji:

http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid= … cid=0x0415

Dodane 07.07.2009 (Wt) 9:29

Pomocy !!

ahhh… Vista. Też mam i też same bluescreeny…

Co do tematu: ściągnij Debugging Tools for Windows: http://www.microsoft.com/whdc/devtools/ … llx86.mspx - 32 bitowy system

http://www.microsoft.com/whdc/devtools/ … 64bit.mspx - 64 bitowy system.

otwórz plik Mini070609-01.dmp tym programem i pokaż, co on tam pisze :slight_smile:

a gdzie ten plik Mini070609-01.dmp :?:

Dodane 07.07.2009 (Wt) 17:10

ok sory znalazłem ale jak go otworzyć tym programem ??

Klikasz prawym klawiszem myszki na niego, otwórz, wybierz program z dysku, wybierasz Debugging Tools, kopiujesz text i dajesz linka na wklej.org :stuck_out_tongue:

xD daje otworz za pomocą daje przeglądaj w C: debbuging tools for windows (x86) i tam jest tego w 3 i troche

Wybierasz aplikację windbg :wink:

mam jakis błąd Could not create process

’ "“C:\Windows\Minidump\Mini070609-01.dmp” ', Win32 error 0n5

Odmowa dostępu.

konto administratora?

chyba tak

Dodane 07.07.2009 (Wt) 20:55

my dady wszystko robil

Wejdź w Panel sterowania, Konta użytkowników i pod nazwą Twojego konta pokaże się: Administrator, Gość (o ile jest włączony) lub Konto Stacjonarne (czy jakoś tak). Jak nie masz konta administratora i nie znasz hasła do konta administratora (jeśli administrator ma hasło), to nic nie zdziałamy.

Mam administratora ale hasla nie stworzylem jeszcze wienc ?

Mam administratora ale hasla nie stworzylem jeszcze wienc ?

No to jak jesteś administratorem, to spróbuj tak:

Wejdź w partycję systemową/Windows. Znajdź folder Minidump. Kliknij go prawym przyciskiem myszy i Właściwości. Wejdź w zakładkę Zabezpieczenia. Zobacz czy Administratorzy mają PEŁNY DOSTĘP (czasami nie jest to zaznaczone, ale zazwyczaj tak). Edytujesz zabezpieczenia klikając na Edytuj. Kliknij później też na przycisk zaawansowane. Może tam coś jest odznaczone.

Niestety wszystko jest zaznaczone moze ktos wie jak jeszcze naprawic ten problem

Hmm… Spróbuj otworzyć tą aplikację windbg normalnie, potem File --> Open Crash Dump i znajdź ten plik. Może tak się da :slight_smile: