Bluescreen przy włączaniu gry Archeage - Pomocy

Witam. Posiadam stosunkowo dobry komputer i nie mam problemu z graniem w nic (za Wiedźmina się nie zabieram XD). Jest jedna gra, która powoduje mi bluscreenowanie jest to Archeage. Nie mam pojęcia dlaczego akurat ten MMO jednakże jest to uciążliwe gdyż mam parcie, żeby w to pograć. Proszę o pomoc pewnie jest to jakaś drobnostka. Nie moge wstawić niestety raportu ponieważ w windows/minidump nic nie ma.

No przy tak dużej ilości danych dotyczących problemu jakimi  nas tu uraczyłeś   chyba jedyne  co można w  odpowiedzi napisać to - przykro mi ze  masz  bluescreena.

Spróbuj jeszcze raz - powinno być. Jeżeli nie będzie, chwytaj aparat i rób zdjęcie, co znacznie się przyda. Czy przy innych obciążających grach występuje ten sam problem? Pasta termoprzewodząca była wymieniana? Czy wentylatory działają normalnie? Co się dzieje, gdy wyskakuje BSOD? Wszystko jest dobrze podłączone? Przyczyn może być wiele. Podaj więcej informacji, bo z tymi to chyba nic nie zrobimy.

Pozdrawiam, Neukrate :slight_smile:

Sprawdzałeś uruchomienie gry w innym trybie zgodności ?

Sprawdzałeś czy istnieją do niej jakieś łatki/patche ?

Sorry za brak większej ilości danych. Pomyliłem fora gdzie na tamtym przy rejestracji podawało sie całą specyfikacje kompa. Wszystko jest wyczyszczone pasta nałożona wymieniony niedawno zasilacz ponieważ ze starym były problemy Przy żadnej innej grze nie ma takiego problemu nawet przy nockach po 6-8 godzin grania non stop np w Skyrima. Za chwile zrobie edita ze zdjeciem

 

@edit 1

Gra sama sie patchuje i updatuje ponieważ jest na Steamie oraz Glyphie. Sprawdzałem wszystkie tryby zgodności still the same. Ciekawe jest że czasami crashuje w trakcie ładowania gry juz po zrobieniu postaci a czasem jest freez juz przy kliknięciu play i załadowaniu się początkowego ekranu

 

@edit 2

O dziwo gra teraz sie odpaliła pare razy, ustawila sama sie na ultra i nie było żadnych scinek a bluescreen wyskoczył przy rozmowie z pierwszym NPC. Teraz może komus łatwiej bdzie mi pomóc, zamieszczam BS

post-180932-0-11375800-1437481606_thumb.

 

 Proszę skorzystać z przycisku Edytuj oraz opcji Użyj pełnego edytora a następnie dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

@up