BlueScreen - Reset komputera

Witam, od 2 dni po jakimś czasie użytkowania komputera resetuje mi się komputer i pojawia się bluescreen. Skopiowałem raporty, ale nie wiem o co w nich chodzi. POMOCY! :smiley:

http://wklej.org/id/752739/txt/

http://wklej.org/id/752740/txt/

Sprawdź sobie RAM programem memtest(jeżeli masz kilka kości najlepiej każdą osobno, bo w razie błędów, od razu będziesz wiedział, która jest uszkodzona), zainstaluj program HDTune, wykonaj error scan z odznaczonym quick scan, wstaw screena, oraz wstaw screena z zakładki health.

.

http://imageshack.us/photo/my-images/585/98669270.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/62 … uuroy.png/

W tym mamtescie(?) zero błędów.

Z dyskiem nie ma żadnego problemu. W jakich okolicznościach pojawia się ten błąd? Przydałoby się jeszcze wstawić inny procesor, bo ten pierwszy błąd może wskazywać na uszkodzenie procesora. Zrób jeszcze pełne skanowanie jakimś antywirusen bootowalnym z płyty. Takich antyworusów znajdziesz mnóstwo wpisując w google antywirus live cd.

Eryk412 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zeskanowałem i nie mam wirusa. Może chodzi o to, że odłączyłem stacje dysków, bo jak mam podłączoną to mi się wiesza.

Skoro odłączenie stacji rozwiązało problem, to wychodzi na to, że tutaj leży problem. Spróbuj wymienić od niej taśmę. Jeżeli problem nie ustąpi, zapewne kontroler jest uszkodzony, a wtedy zostaje albo dokupienie kontrolera na PCI, albo wymiana płyty na nową.