Bluescreeny i zmułki

W ciągu ostatniego pół roku mam istną plagę bluescreenów. Robiłem co mogłem, chciałbym wykluczyć wszystkie możliwe źródła błędów i zoptymalizować pracę komputera.

Czy to normalne, że niektóre procesy się dublują? :shock:

Mam jeszcze drugiego kompa do sprawdzenia, który jest w gorszym stanie, ale muszę mu skonfigurować sieć, albo przegrać loga.

Dodatkowo ednym z bardziej irytujących buraków, jest ciągłe wyskakiwanie komunikatu - odrzucono połączenie z serwerem, kiedy piszę coś na takich forach jak tu.

Skasuj ten wpis. I Zdebuguj błąd - masz tu opis jak.

tak.

Drugi log, z drugiego komputera, to prawdziwy dziadek laptop jest :slight_smile:

Kosmetycznie do usunięcia te wpisy:

OK… a inne możliwe źródło bluescreenów, skoro w logu nic nie ma?

W logu nie nie widać, to co wskazał Bieniol to jedna resztka po górnym przycisku w przeglądarce Internet Explorer oraz mały szpieg alexa. Obie wspomniane rzeczy nie są groźne i nie powinny nic powodować.

Zdebuguj błąd, który powodował dany bluescreen. Dzięki tej informacji będzie można znaleźć przyczynę błędu i w miarę możliwości go naprawić. Proszę zobacz tutaj, jest tam napisane o tym jak zdebugować.

Dodatkowo jeżeli pamiętasz jaki numer błędu pojawił się na blueescrenie to także możesz go podać…