BlueScreeny, zawieszanie się systemu, dziwne problemy

Witam, od jakiegoś tygodnia mam problem z laptopem. Laptop to Lenovo y50-70 z grafika 860m 4 GB i7 4710QM i 12 GB 1600 Mhz Kingstona Windows 10 pro. Problem zaczał się idealnie po tym jak wymieniłem paste. Najpierw wyskakiwał sam blue screen z hasłem clock watchdog timeout jak chciałem odpalić gta 5 ( inne gry działały bez problemu CS GO Call Of Duty Advanced Warfare Total War Rome 2 ) Wtedy przetestowałem procesor i grafikę rożnymi programami jak Furmark occtpt czy prime95 i nie było zadnych problemów. Raz wyskoczył blue screen z video_tdr_failure ( nie pamiętam w którym momencie ale nie podczas testów). Poczytałem w internecie i często wymieniało się aby przeinstalować sterowniki od grafiki i tak zrobiłem i bum pomogło gta 5 działało i nie było problemów przez hm 3/4/5 dni aż do dziś. Dziś co kilka godzin na pulpicie ( albo w mozilli ) zawieszał się caly system i nie można było nic kompletnie zrobić oprócz przetrzymania klawisza od wylaczenia. Po kilku takich zawiechach wkurzyłem się i dałem w windows 10 instalacje od nowa systemu ( opcje wybrałem aby dane osobiste pozostały, ) ogolnie laptopa czyscilem malwarebytes i avastem skanowałem, zadnych virusów. Po zainstalowaniu od nowa systemu, właczam cs go i najpierw zawiesza się. Resetuje kompa i daje jeszcze raz i to samo. W systemie tym razem nic się nie zawiesza oprócz tego jak chciałem zainstalować drugi raz sterowniki od grafiki to podczas instalacji zawiesza się i pojawia się blue screen clock_watchdog_timeout. Ale zauważyłem że sterownik od grafiki jest zainstalowany standardowo. Dlatego wlaczylem ponownie cs go i znow zawiecha a po chwili ten sam blue screen. Probowałem wszystko wydaje mi się i nie mam pojęcia co dalej. Proszę o pomoc. Screeny w załączniku. Screen z blueScreena dodam od razu jak pojawi się bluescreen