Bluescreeny, znikające dyski SSD, ciągłe problemy

Witam jakiś tydzień temu kupiłem składaka że złożeniem w sklepie a od siebie do pc zamontowałem 2 napędy i systemy raz win7 a raz win10.

Ciężko powiedzieć, może być wszystko… Zobacz może co w bluescreenach siedzi (w dumpach):

http://www.nirsoft.net/utils/bluescreenview_setup.exe

Dump File         : 122115-24351-01.dmp

Zrób offline (liveCD) memtest. Mam wrażenie, że to jednak pamięć.

Ale memtest nie wykrył nic wcześniej… Czyli jeszcze raz Memtest (nie może być z pena ?) i jak offline ? (rozwiń jak możesz) :) 

Teraz zrobiłem test programem OCCT na kartę i po 10 min ekran zrobił się czarny :confused: Odpaliłem na nowo i jest ok

Po odpaleniu na nowo odrazu po tym wyłączeniu włączyłem na nowo OccT na kartę i wywalił bluescreen po minucie, napoczątku testu pierwszego karta rozgrzała sie do 80c

==================================================

Hej,

A możesz pokazać, jak wyglądają S.M.A.R.T-y dysków? Posłuż się programem CrystalDiskInfo.

Pozdrawiam,

S.M.A.R.T

    OS : Windows 7 Home Premium SP1 [6.1 Build 7601] (x64)

– Controller Map ----------------------------------------------------------

Hej,

Dyski są w porządku. Skoro pamięć RAM też przetestowana bez błędów, sprawdziłbym działanie komputera na innym, markowym zasilaczu. Wiem, że ten posiadany należy do markowych, ale te czasami też się psują.

Pozdrawiam,

PC oddałem do serwisu narazie czekam ale naprawdopodobniej coś było z biosem płyty nie tak ale do kńca nie wiem jak dostanę pc to napiszę co było :slight_smile: Dzięki za chęć pomocy :slight_smile: