Bluesoleil - darmowy czy płatny?

Witam. Wczoraj chciałem zainstalować program Bluesoleil aby móc się łączyć laptop z komórką przez bluetooth. Zainstalowałem i było wszystko w porządku. Tylko przez przypadek zobaczyłem że jest to wersja testowa, którą pobrałem z tej strony http://pobieralnia.pl/plik-6276-bluesoleil-5-0-5.html która wyraźnie piszę że jest to wersja freeware. Więc dlaczego po zainstalowaniu wychodzi wersja testowa? :frowning: Czy ktoś może zna stronkę gdzie będzie ten program w pełni darmowy? Pozdrawiam :slight_smile:

Bluesoleil jest płatny i w sieci (legalnie) jest tylko taki trial.

Wersja *Trial, Program BlueSoleil ma takie ograniczenie że można wysłać/odebrać tylko 5 mb danych.

Jeżeli kupiłeś Bluetootha to dostałeś przy nim BlueSoleil v.1.6 Jest to pełna wersja :smiley:

O to chodzi że jak kupowałem laptopa to nie dostałem żadnego oprogramowania do bluetootha. A mimo to on go obsługuje :slight_smile:

Ahaaa, to powinieneś dostać jakieś sterowniki do niego, nic kompletnie nie dostałeś? Może sprawdź na stronie producenta twojego lapka, może jest tam jakiś programik do tego…;/

Instalowałem sterowniki do niego ale doszło do tego że wykrywa drugie urządzenie i na tym koniec. A bluesoleil po zainstalowaniu od razu działa. :slight_smile:

Chyba że może znacie jakieś inne darmowe i polskie odpowiedniki tego programu?? :slight_smile:

Jak tak bardzo ci potrzeba Bluetootha to zainstaluj Ubuntu, tam masz od razu wbudowany program do obsługi bluetootha :stuck_out_tongue: