Bluestacks, błąd instalacji po wcześniejszej deinstalacji

Kiedyś miałem zainstalowanego Bluestacka (2018r.). W 2019r. pobrałem sobie Nox’a też aplikacja pozwalająca pliki app. otwierać (na telefon, gry taki skrót mają). No i potem odinstalowałem Nox bo się tam gry lagowały i “Brawl Stars”, jak włączałem to się wyłączał. Po tym, wszedłem na stronę bluestacka pobrać go, bo kiedyś odinstalowałem, bo pobrałem noxa. Gdy pobrał mi się już plik, który instaluje Bluestacks wyskoczyło mi takie okienko (zdjęcie). No to ja wchodzę w “Ten komputer” i w tym oknie prawy górny róg (Przeszukaj: Ten komputer). Wpisuje “bluestack” i tam są jakieś logi i folder jakiś pozostały, to te wszystkie Ten tekst zostanie ukrytypliki usunąłem. Włączam jeszcze raz instalator Bluestacksa 4 i dalej ten problem ! Proszę o pomoc…!IMG_20190112_183348|666x500

Próbowałeś tych dwóch poradników od producenta…?

https://support.bluestacks.com/hc/en-us/articles/115003502706-How-can-I-uninstall-BlueStacks-completely-

1 polubienie

Ty mordo, wielkie dzięki, pierwszy ten plik pobrałem i już odrazu się włączyło, ja też byłem na stronie i nie widziałem tego !

1 polubienie