BlueStacks - Engine Problem

Witam

Mam problem z programem (najnowsza wersja) , podczas startu silnika, gdy prawie sie juz zaladuje wyskakuje informacja “You can try restarting either the engine or your pc”. Gdy klikne “Yes” czy “No” jest tak samo za kazdym razem wyskakuje ta informacja.Jesli ktos mial taki problem i sie z nim uporał to prosilbym aby wypowiedzial sie w tym temacie.

Gratuluję jasności i celności wyrażania myśli.

A próbowałeś uruchomić ponownie komputer, tak się niepewnie zapytam?

Mark7 , jeśli nie potrafisz zrozumieć mojego tematu to się nie wypowiadaj, bo mi dużo nie pomogłeś.

przybylas, tak i nic

@CamaroS - Konia z rzędem temu kto potrafi zgadnąć na jakim sprzęcie to uruchamiałeś. Zrozumiałeś? A jakiej wersji systemu używałeś? Zrozumiałeś? A jakiej wersji NET.Frameworka używasz? Zrozumiałeś?

@anon47021787 - Bluestacks to nie GTA V że musi mieć super wymagania , wiadomo swoje wymagania ma.
Miałem poprzednią wersję BS i tam było dobrze, sprzęt mam dobry bo płynnie bylo. Zrozumiales ?
System: Windows 7 64 bit
Net framework jest aktualny dla BS, więc też myślę że powinno być dobrze od 1- szego uruchomienia ale jednak nie jest.

1.Przejrzyj dzienniki zdarzeń Windowsa - może tam są jakieś wskazówki.
2.Spróbuj zainstalować starszą wersję sterownika graficznego (wyczyść dokładnie aktualną).
3.Spróbuj odinstalować ostatnie poprawki-aktualizacje Windowsa.

1 polubienie

``4. Spróbuj innych programów do emulacji androida https://www.dobreprogramy.pl/Urzadzenia-mobilne,Programy,Windows,883.html (np. MEmu 3.1.2.5, Nox App Player 3.8.3.1, Andy 46.16.66)