Bluetooth dongle + bluesoleil + 6630

(Dav4dav4) #1

Mam nokię 6630 i taki niebieski przeźroczysty BT z allegro. Udało mi się uruchomić na telefonie internet z kompa i jest ok, ale gdy się przeloguje na inne konto - wejdzie siostra to telefon mi nie znajduje modułu = nie mogę mieć internetu w telefonie. Gdy znów zaloguję się na swoje konto to widzę jak Bluesoleil przydziela adres IP PAN modułowi - zachowuje się tak jak by ktoś odłączył dongle'a gdy się zaloguje inny user ;/ Pomóżcie, bo jednak pakiet 20mb w plusie mi nie wystarcza a czasami jak siedzi siostra potrzebuje coś sprawdzić przez operke mini i nie chciał bym jej zawracać głowy. Myślałem że to funkcja oszczędzania energi ale to nie to ;/ - fajki w men urządzeń odznaczone.

(IcyMat) #2

A może program do obsługi bluetootha na komputerze masz zainstalowanego tylko dla siebie? Albo nie uruchamia się on automatycznie na koncie siostry?

(Dav4dav4) #3

No program się nie uruchamia ale ja się ze swojego konta nie wylogowywuje tylko używam opcji "przełącz użytkownika", więc teoretycznie wszystko powinno działać mi w tle a tu mi tak jak by dongla rozłącza - ale światełko na nim miga nadal.

(IcyMat) #4

A spróbuj na koncie siostry uruchomić ten program jeszcze raz