Bluetooth dongle + bluesoleil + 6630

Mam nokię 6630 i taki niebieski przeźroczysty BT z allegro. Udało mi się uruchomić na telefonie internet z kompa i jest ok, ale gdy się przeloguje na inne konto - wejdzie siostra to telefon mi nie znajduje modułu = nie mogę mieć internetu w telefonie. Gdy znów zaloguję się na swoje konto to widzę jak Bluesoleil przydziela adres IP PAN modułowi - zachowuje się tak jak by ktoś odłączył dongle’a gdy się zaloguje inny user ;/ Pomóżcie, bo jednak pakiet 20mb w plusie mi nie wystarcza a czasami jak siedzi siostra potrzebuje coś sprawdzić przez operke mini i nie chciał bym jej zawracać głowy. Myślałem że to funkcja oszczędzania energi ale to nie to ;/ - fajki w men urządzeń odznaczone.

A może program do obsługi bluetootha na komputerze masz zainstalowanego tylko dla siebie? Albo nie uruchamia się on automatycznie na koncie siostry?

No program się nie uruchamia ale ja się ze swojego konta nie wylogowywuje tylko używam opcji “przełącz użytkownika”, więc teoretycznie wszystko powinno działać mi w tle a tu mi tak jak by dongla rozłącza - ale światełko na nim miga nadal.

A spróbuj na koncie siostry uruchomić ten program jeszcze raz