Bluetooth i większa czcionka NOKIA LUMIA 710

Witam czy istnieje możliwość przesyłania w jakikolwiek sposób np zdjęć z tego telefonu na inne za pomocą Bluetooth? I czy podczas odczytywania wiadomości sms da się powiększyć czcionkę? Pozdrawiam :wink:

Co do zdjęć to chyba się nie da, niestety telefony z WP są upośledzone jeśli chodzi o Bluetooth. Co do powiększenia czcionki nie doszedłem do tego, bo miałem telefon z WP 2 tygodnie.

Co do przesyłania plików przez BT bez odblokowywania systemu musisz poczekać na oficjalną aktualizację do WP 7.8 wtedy będzie można, co do czcionki to raczej nie ma takiej możliwości bynajmniej ja u siebie nie widzę.

Pełniejsza obsługa BT jest w WP 7.8 oraz 8.0.

Czcionka jest w oryginale dość duża, powiększyć jej się nie da (przynajmniej bez odblokowania telefonu).

w Noki tak jest że nie da się wyslać przez BT :frowning: prawa autorskie

Jest duża? co ty gadasz, jest mała, np w sms odczyt jak i pisanie! Zaktualizować do wersji 8.0 ? powiedz jak…

Dodane 16.01.2013 (Śr) 17:24

Tylko dlaczego w np: w 6303i można przesyłać wszystko a telefon jest przecież w stosunkudo Lumii zacofany…

@SOLIDGT

Do wersji 7.8 Instrukcja aktualizacji będzie w papierowej instrukcji do telefonu. Przeczytaj także http://www.dobreprogramy.pl/Mk13/Zainst … 38198.html