Bluetooth IVT Bluesoleil i MS Windows Vista

Witam wszystkich. Mam pewien problem z połączeniem mojego telefonu komórkowego [Nokia 6230] z komputerem. Problem dotyczy Windowsa Visty (na XP Pro SP2 problemu nie było), gdyż podczas instalowania Bluesoleila pojawia się błąd “267” dotyczący instalacji urządzenia.

PS: mówiąc szczerze to liczyłem że B.Gates stworzy systemowe starowniki (ułatwiło by to np. prace z Nokia PC Suit) ale widocznie się mylłem…

/Z góry dziękuje za pomoc…

hmm poszukaj na stronie producenta nowej wersji ale pewnie przyjdzie Ci jesczze duzo poczekac, chyba nie mam innego pomyslu(a moze sprobuj odpalic w trybie zgodnosci instalke - czasem dziala) pozdro

Zalezy jaki masz Build… bo nowsze normalnie wykrywają BT USB… i mozesz wysyłąć i odbierać pliki, ale niemozesz ich eksplorować na kompie (czyli patrzeć co masz ne tel kom). W Build 5536 masz wbudowane sterowniki. Podobno od Build 53xx już są te stery.

Złączono Posta : 31.08.2006 (Czw) 13:36

AAA no i jeszcze to że BlueSolelil ma stery Only For 9x, NT, Me, 2000, XP. Vista niejest obsługiwana (albo Vista nieobsługuje) BlueSoleil Drivers :smiley: