Bluetooth nie chce mi znaleźć urzadzeń. laptop lenovo g 575

pisze, że nie można wysłać pliku, ponieważ nie można ustanowić połączenia. sprawdź czy odbiornik radiowy bluetooth jest podłączony. mam system windows 7 64 bit. laptop też nie jest widoczny dla innych urządzeń. nie mam żadnych przełączników. proszę o pomoc z góry wielkie dzięki . może brakuje sterowników?

Czy ten laptop posiada bluetooth? Jeśli tak, czy sterowniki do bluetooth są zainstalowane?

z opisu laptopa wynika,że ma bluetooth.

Dodane 22.02.2012 (Śr) 12:05

a wiesz może gdzie można pobrać sterowniki dla bluetooth? laptopa mam dopiero od 2 dni.

Proszę:

http://consumersupport.lenovo.com/us/en … yID=481951

dzięki:p

Witam ,zakupilam laptopa lenovo g770 ,niby ma bluetootha ale ja kompletnie sie na tym nie znam … Prosze o pokierowanie mnie co mam zrobic aby sprawnie dzialal ,czy cos instalowac ,jak go wlaczyc itd .Z gory dziekuje

karolaaaa87 nie podałaś jaki masz system, tak więc podam ci dwa sterowniki, wybierz i zainstaluj ten który jest dla twojego systemu:

windows xp:

http://consumerdl.lenovo.com.cn/UserFil … H59WW1.exe

windows 7:

http://consumerdl.lenovo.com.cn/UserFil … H54WW5.exe

dziekuje wlasnie instaluje ,mam windows7 ,a jak wlaczyc bluetootha w tym modelu czy automatycznie sie wlacza

Z tego co widze choć mogę sie mylić trzeba przesunąć odpowiedni przełącznik do obudowie do łączności bezprzewodowej.

No i naciskając w tym samym momencie klawisze Fn + F5 powinna być konfiguracja bluetooth. Najpierw zainstaluj sterownik który podałem , wtedy zobaczysz co i jak.

zainstalowalam ,wyskoczyl komunikat ze nie wykrywa bluetootha ,mozliwe ze go poprostu nie ma w tym modelu? bo w programach jest ,ale jest niby nie aktywny,wiem przelacznik wifi zapewne ,ale mimo tego wyswietla ,ze nie wykrywa…

Tak przycisk bluetooth jest połączony z przełącznikiem wifi, z tego co widze parę osób miało problem z bluetoothem na tym modelu, mozesz jeszcze sprawdzić czy w biosie jest włączony, podczas uruchamiania lapka naciskaj klawisz F2 a tam musisz sama szukać.