Bluetooth nie działa po aktualizacji WIN 10

Witam otóż mam problem z Bluetooth dokładnie z Asus BT-400 wszystko działało elegancko i dzisiaj zaktualizowałem win 10 do May Update i nagle wszystko padło.Aplikacja od bluetooth która się instaluje wogóle się nie uruchamia cały czas program przestał działać,wyszukać innego urządzenia do dodania przez bluetooth też nie mogę nie wiem co robić więc proszę o pomoc…dodam że na pasku zadań jest cały czas ikona wykrzyknika białego w niebieskim tle.

U mnie BT działa. Spróbuj przeinstalować sterowniki i ten program do obsługi BT. Zazwyczaj jest tak, że po większej aktualizacji trzeba niektóre programy przeinstalować niestety.

W tym problem robiłem to i nic a mógłbyś nie wiem swoje podesłać czy coś? nie wiem czy to istotne ale teraz nawet jak chce odebrać plik czy coś to mi pisze coś takiego

Robiłeś czystą instalację, czy aktualizację systemu?

Czystą… No eee zainstalowałem system jeszcze raz pobrałem od razu z Windows Update i się naprawiło także no nie wiem jest przyczyną

Jednak znalazłem przyczynę pewien program Windows Destroyer powodował że blokował on Bluetooth.

1 polubienie