Bluetooth problem z kafelkiem

Cześć,

mam problem, póki nie podłączyłem myszki bezprzewodowej (tylko styk się odłącza do komunikacji do USB), wszystko z bluetooth było ok.
Niestety w windows 10 jak się klika w Centrum powiadomień to ten kafelek się nie odklikuje czyli nie włącza się moduł. Po uruchomieniu systemu jest włączony
Próbowałem zainstalować/odinstalować sterowniki -klapa(patrząc na porady tu: https://www.download.net.pl/bluetooth-windows-10-nie-dziala/n/8515/). Nawet zrobiłem format i nic.
Gdy wejdę w ustawienia, niby mogę przełączyć tą wajchę o włączeniu i wyłączeniu.

Windows 10, jest zaktualizowany do najnowszej kompilacji.

Proszę doradźcie mi jak naprawić ten problem.
Pozdrawiam

Jest tak że niektóre urządzenia instaują sie automatycznie i nie można ich wyłaczyć przez kafelek tylko przez wyłacznik na urządzeniu. Sprawdz na czyms innym po wyłaczeniu myszy na stałe - usun są z systemu (głosnik, słuchawki czy coś tam). Jak będzie działać to jest tak jak mówię, jak nie będzia działąć to jest jakiś błąd. Ale trzeba spawdzić
Chodzi o to że nie możesz myszą wyłaczyć tej myszy a potem wyłaczona mysza ją właczyć - chyba logiczne to jest

Przeczytałem kilka razy bo, nie mogłem zrozumieć co napisałeś. Odpowiedziałeś mi nie na to co pytam. Ja się pytałem o ten kafelek w centrum powiadamiania, że mi nie chce się podświetlić.

To ja Cie też nie rozumie :thinking:
Napisałeś:
Niestety w windows 10 jak się klika w Centrum powiadomień to ten kafelek się nie odklikuje czyli nie włącza się moduł. Po uruchomieniu systemu jest włączony
To przepraszam : jak uruchomisz system to jest właczony wg ciebie czyli chcesz do właczyć czy wyłaczyć jak jest właczony. To po uruchomieniu jest właczony, po wyłaczeniu nie da się właczyć ? Nie rozumie.