Bluetooth w autostarcie

(agaopo) #1

mam taka sprawkę,

mam bluetooth podłączony do kompa i aby go wyłączyć muszę wchodzić (bo inaczej nie umiem) w menadżer urzadzeń itd i tam go wyłączam.

Czy istnieje możliwość wrzucenia go do autostartu,ale nie żeby mi sie uruchamiał podczas ładowania windy,tylko abym miała możliwość kliknięcia na ikonkę bluetootha i wyboru opcji wyłącz lub włącz????

(Kasten) #2

agaopo ale czy jak włączasz to jest tylko ikonka przy zegarku czy program się otwiera??? jeśli jest tylko inkonka przy zegarku to wrzuć go do autostartu (Start->Programy->Autostart).

(Szymszejdi) #3

A masz ikonke bluetoth w tray'u? Masz jakiś program do bluetootha czy korzystasz z systemowego? Oprogamowanie Widcoma, umieszcza w tray'u ikonke bluetooth za pomocą której można włączać i wyłączać urzązenie

(agaopo) #4

Korzystam z oprogramowania dołączonego do bluetootha,nazywa się bluesoleil i nie mam ikonki w autostarcie,jak klikne na niego to pokazuje mi sie ikonka ale program odrazu sie uruchamia.

Jak w menadżerze urzadzeń mam włączony lub wyłączony bluetooth to nie ma żadnej ikonki w autostarcie!