Bluetooth w autostarcie

mam taka sprawkę,

mam bluetooth podłączony do kompa i aby go wyłączyć muszę wchodzić (bo inaczej nie umiem) w menadżer urzadzeń itd i tam go wyłączam.

Czy istnieje możliwość wrzucenia go do autostartu,ale nie żeby mi sie uruchamiał podczas ładowania windy,tylko abym miała możliwość kliknięcia na ikonkę bluetootha i wyboru opcji wyłącz lub włącz???

agaopo ale czy jak włączasz to jest tylko ikonka przy zegarku czy program się otwiera??? jeśli jest tylko inkonka przy zegarku to wrzuć go do autostartu (Start->Programy->Autostart).

A masz ikonke bluetoth w tray’u? Masz jakiś program do bluetootha czy korzystasz z systemowego? Oprogamowanie Widcoma, umieszcza w tray’u ikonke bluetooth za pomocą której można włączać i wyłączać urzązenie

Korzystam z oprogramowania dołączonego do bluetootha,nazywa się bluesoleil i nie mam ikonki w autostarcie,jak klikne na niego to pokazuje mi sie ikonka ale program odrazu sie uruchamia.

Jak w menadżerze urzadzeń mam włączony lub wyłączony bluetooth to nie ma żadnej ikonki w autostarcie!