Bluetooth w samsungu e250

Właśnie dostałam ten telefon jak mogę podlaczyć go do kompa przez bluetooth i ściagac melodie w aparacie pokazuje mi sie napis o hasło do bluetooth wogóle nie wiem jak za to sie wziac inna sprawa to skad i jak mogę sciagnać jakies darmowe melodie bo w telefonie mam tylko jedną tragediA.Z góry dziekuję!

Wpisz w telefonie cokolwiek (np. 1) a następnie na komputerze też wyskoczy Ci okienko z prośba o hasło i wpisz to samo co an komórce (np. 1) A co do melodii to na tela wysyłaj mp3.

mam na kompie program samsunga pc studio 3 jak przez ten program moge korzystac z bluetooth co wciskac w menu telefonu a jesli mozna tez połaczyc sie z kompem bez tego programu to tez ok i w jaki sposób?

Ja używam program BLUESOLEIL i za jego pomocą wysyłałem pliki.

skad mozna pobrac ten program mam nadzieje ze darmowy i prosze o dokładne instrukcje krok po kroku jak sie wykonuje cały proces przesyłu aha przłem o jakims adapterze bluetooth ja czegoś takiego nie posiadam czy jest on niezbędny?

Dostałem go razem z nadajnikiem Bluetooth. Program niestety płatny, ale za jego pomocą wysyłałem mnóstwo dzwonków, tapet, filmów BEZ ŻADNEGO PROBLEMU. Więc mogę go polecić z czystym sumieniem. Wersje demo znajdziesz na googlach.