Bluetooth windows 8 lenovo PROBLEM

Witam. Mam problem z bluetooth’em. Komputer raz widzi mój telefon raz nie, w telefonie mam zapisany mój komputer, ale za chiny nic nie moge wysłać. Wczoraj chciałam sobie przesłać piosenkę przez bluetooth z kompa na telefon to mi się wyświetlał komunikać że komputer nie wyszukał połączenia lokalnego bluetooth, pomimo tego że miałam blutacza włączonego na telefonie… W windowsie 8 jest aplikacja Bluetooth, wchodzę w nią i raz jest że połączono z telefonem a raz że Brak połączenia… Wczoraj aktualizowałam windowsa 8 na 8.1 i nie wiem czy to przez to, bo przed aktualizacją z telefonu na komputer normalnie mogłam wysyłać (z komputera na tel. nawet nie próbowałam) 

 

Edit: właśnie sprawdzałam na telefonie nie mam mojego komputera nawet w urządzeniach bluetoth, chociaż przed chwilą kombinowałam i instalowałam telefon na kompie… dodam pare zdjęć gdyby to komuś pomogło

 

Na pierwszym zdjęciu nawet nie wyświetla się by zezwalać na połączenie urządzenia… nie wiem czy to ma tak być

 

urządzenia telefon i komputer nie raz parowałam i nic to nie dało

 

dodam, że telefon mam z samsunga a laptopa z lenovo

post-130661-0-98793100-1395493475_thumb.

post-130661-0-58890000-1395493609_thumb.

post-130661-0-23200900-1395493667_thumb.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.