Bluetooth, wsteczne działanie

Mając 5.0 słuchawki, zatrybią na starszym odbiorniku? Ja wiem, że to kilka zł, ale po co jakby działało.

Powinny. Chyba, że wymuszony jest profil „BT Low Energy” i odbiornik tego nie obsługuje.

Ten mój to taki z szuflady, nigdy BT nie potrzebowałem. Znalazł urządzenie., ale zero współpracy :slight_smile: Kupię jakiś patyk za 30 zł , Czy ile tam kosztuje BT

OK zgłębiłem temat.

1 polubienie

Mi wszystko trybi na tanich odbiornikach od Savio i Baseus z BT 4.0, więc tobie też powinno

U mnie nie kwestia tani, tylko po prostu stary. z 10 lat? W szufladzie leżał. Nigdy nie potrzebowałem BT. Kiedyś pewnie był drogi, i nie pamiętam po co to kupiłem.:slight_smile:

Nie myślałem, że masz go tak długo. Jak wiem, ten od Savio ma ponad 5 lat i jakoś łączy się ze wszystkim. Jak 10 lat, to wątpię żeby chociaż sterowniki działały. Spróbować można

Normalnie działają, tylko byłem ciekawy jak daleko wstecz to trybi.

Działał mi 7 letni zabytek BT z nowymi słuchawkami BT 5.0 ale zdarzało się że dźwięk był poszarpany. Kupiłem nowy ale podobno wystarczy zmienić ustawienia słuchawek z zestawu głośnomówiącego na same słuchawki - wtedy więcej pasma BT jest dostępnego i dzwięk się nie rwie.

Ktoś tu na forum kiedyś opisywał jak to zrobić.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.