BluSoleil-problem z odinstalowaniem

Zainstalowalem sobie program blusoleil, poniewaz myslalem, ze mi adapter bt bedzie dzialal (windcom nie pomogly) - okazalo sie jednak ze z adpterem jest cos nie tak, ale nie do tego zmierzam. Otoz zainstalowalem sobie to BS i teraz nie chce mi sie odinstalowac. Probowalem przez dodaj/usun, przez odinstaluj w start/programy, ale nic nie daje, program caly czas istnieje w kompie i przez ashampoo uninstaler tez probowalem-nic nie dalo. Za pierwszym i trzecim sposobem wyswietla mi sie komunikat "Wystapil blad podczas ladowania C:\PROGRA~1\COMMON~1\INSTAL~1\engine\6\INTEL~1\Ctor.dll

Nie mozna odnalezc okreslonego modulu"

Sprawdzilem i ten plik Ctor.dll znajduje sie w danej lokalizacji… Nie wiem jak rozwiazac problem i usunac tego BluSoleila…

Prosze o pomoc…

krzaczastobrewy , Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

Ponadto na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to

znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i

popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może zostać usunięty.

spróbuj na awaryjnym , jak nie to wywal folder z C: ja tak zrobiłem , i zmien na widcoma , tylko trzeba popasc na dobrą wersje ja ze trzy przemieliłem , trafiłem na elegancką i nieproblemowa.

na awaryjnym nic nie dało… a na dysku C nic nie ma:/…mi się wydaje żeby jakoś ten plik, wsadzić do tej lokalizacji… http://community.installshield.com/show … p?t=116966 -może to pomoże tylko, że nie mam pojęcia o co w tym chodzi…

Spróbuj programem Smarty Uninstaller, który jest dostępny tutaj: http://www.programosy.pl/program,smarty-uninstaller.html

Jak znajdziesz w nim swój program to na nim prawoklik i nie funkcja odinstaluj, tylko wymuś odinstalowanie, i na pewno się usunie, (pliki, wpisy w rejestrze od bluesoila i wszystkie rzeczy z nim powiązane, tak że nie będzie po nim śladu żadnego na kompie - czyli wymusi odinstalowanie pomimo uszkodzonego programu do odinstalowywania.

Zobacz w rejestrze :

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

Jeśli jest : RunDll32 C:\PROGRA~1\COMMON~1\INSTAL~1\engine\6\INTEL3~1\Ctor.dll - jest to błędny wpis w rejestrze , usuń go .

Przed modyfikacją rejestru zrób kopię rejestru .[pliki / eksportuj]

Tym się od razu zajmie Smarty Uninstaller :slight_smile:

kurde…wszystko pięknie ładnie tym programem, usunęło wszystkie składniki i pozostałości po programie, ale jednak został…Przy każdym włączaniu komputera program się włącza, czyli coś jednak zostało i nie usunęło do końca…

Start => uruchom => wpisujesz: msconfig

W tym okienku zakładka uruchamianie, i odznaczasz ten program (jego plik *.exe)

Jak zastosujesz zmiany program poprosi o ponowne uruchomienie komputera, zrób to.

Po ponownym uruchomieniu komputera wyskoczy okienko. Zaznacz w nim nie przypominaj I zakończ bez ponownego uruchamiania. I blue soleil będziesz miał z głowy. :slight_smile:

Mógłbyś jeszcze programem CCleaner (znajdziesz go na vortalu) przeczyścić komputer. :slight_smile: