Bluzgi w komentarzach na głównej

Witam!
Czy można prosić o wywalenie tych kwiatków z komentarzy na głównej? Komentarze znajdują się pod tym newsem Zmiana po 30 latach. Będzie nowy przycisk na klawiaturach. Może warto by rozważyć wprowadzenie możliwości komentowania tylko zalogowanym?

Pozdrawiam!

Cenzura jest ustawiona tylko na zalogowanych i nie dotyczy brzydkich wyrazów. Ma za zadanie filtrować niewygodne i mądre odpowiedzi bo one nie przynoszą korzyści finansowych w postaci „klik schizów”.

3 polubienia

O ale wulgaryzmy zezwolono? No nie wiem.

Następny kwiatek do wywalenia. Pod newsem Windows 11 24H2 powstanie. Windows 12 pod znakiem zapytania.

Pozdrawiam!

Gościowi jak widać się nie znudziło. Kolejny kwiatek do wywalenia pod newsem TeamViewer: jak nawiązać zdalne połączenie z komputerem?.

Pozdrawiam!

@Bartek7000 Naprawdę myślisz, że ktoś z administracji serwisu się tym przejmuje? Gdyby tak było to wyłączyliby możliwość komentowania przez osoby niezalogowane, a taka propozycja była i nie przeszła. Pozostaje w ustawieniach włączyć opcję ukrycia komentarzy od anonimów.

Nie wiem. Może ktoś kiedyś zareaguje.

Pozdrawiam!

Raczej nikomu nie płacą za czytanie forum. Czyli niestety nikt się tym nie interesuje. Jestem tu sobie parę ładnych lat i w komentarzach na głównej po prostu cyklicznie pojawia się jakiś osobnik ze zbyt dużą ilością energii, której nie używa we właściwy sposób.

Niektórzy są wyjątkowo zacięci i zdeterminowani żeby pisać swoje. Może lepszy efekt byłby gdyby pisać o tym na mediach społecznościowych typu dobreprogramy - choć tam to chyba ruch znikomy.

„you see trees, but can’t see the forest” - to nie jest tak, że moderacja to olewa. Po prostu jest aż tyle roboty z czyszczeniem przejętych/fejkowych kont i usuwaniem komentarzy od ludzi, którzy np. z dziesiątek adresów IP doxxują innych użytkowników albo życzą nowotworu złośliwego lub sugerują nadawanie materiałów wybuchowych pocztą do zarządu Allegro po podniesieniu kosztów przesyłek, wymieniając ludzi z imienia, nazwiska i adresu.

Charakterystyka randomowych komentujących jest niesamowita. Są ludzie, którzy wyjeżdżają z pogróżkami za niepoprawianie rzekomych błędów w artykułach. Są pretensje o niedziałające latarki z jakiegoś zlotu przed siedmiu lat. Są ludzie spontanicznie przywołujący ze szczegółami co do przecinka konwersację z komentarzy sprzed dekady, żywiąc pretensję żywą jakby ktoś komuś zabił rodzinę przedwczoraj. Są życzenia utraty pracy i wklejanie linków do pracodawcy za napisanie nieoptymalnego one-linera w Bashu jako przykład! :smiley: Jest wypominanie ukrycia wpisu blogowego z 2017 roku i sugerowanie pracy dla obcego wywiadu, pisane wbrew pozorom szczerze. Są okrutne drwiny za poprawianie literówek i życzenia śmierci za ich niepoprawianie :sweat_smile:

Bluzgi jakichś frustratów czekają w kolejce, bo trzeba najpierw np. ręcznie usunąć 800 niewpadających w żaden filtr, indywidualnie napisanych komentarzy spamujących reklamę czyjegoś amatorskiego adblocka :smiley:

i tak dalej, i tak dalej…

@wielkipiec Dzięki serdeczne za konkretne wyjaśnienie sprawy.

Pozdrawiam!

Czyli po prostu za dużo tego, żeby nad wszystkim zapanować. Również dziękuję za te wyjaśnienia.

Tak, za dużo…N8ic się z tym nie zrobi niestety.HotZlot’y z przed dekady, jakieś latarki, 7-letnie blogi… Kto w 2024 się tym interesuje? HotZlot’ów teraz - chyba - nie ma…

Jaki jest cel istnienia komentarzy skoro to co w nich się pojawia nic nie wnosi do tematu a czasem wręcz bardzo często wprowadza w błąd wypisywanymi bzdurami ?

@Wredzia Cel istnienia komentarzy? Może większy ruch na stronie głównej DP.

Pozdrawiam!

Łee tam parę wulgaryzmów. Wystarczy się przejść korytarzem dowolnej szkoły (nawet podstawówki). Tam to dopiero można posłuchać fajne teksty.

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.