Boot Menu - problem

Witam. Na wstepie chcialbym zaznaczyc, ze jestem tu nowy i moja wiedza w tej dziedzinie jest znikoma.

Mam problem z Boot Menu. Nie wiem czemu, ale przy wlaczaniu laptopa wlacza mi sie Boot Manu. W zaden sposob nie moge z tego wyjsc. Gdy wkladam plyte windows 7 wogole jej nie czyta. Prosze o pomoc.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora.  Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”,  “help”,  “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

 

Poza tym na forum piszemy w języku polskim, używamy “ś, ć, ź, ż, ą, ę, etc.”, oraz znaków interpunkcyjnych proszę użyć przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu posta i dokonać zalecanych poprawek w treści posta/ów i tytule wątku, tytuł możesz edytować po użyciu zaawansowanego edytora, dziękuję za uwagę.

Informacje jakieś konkretne dostaniemy ? Np. Jaki to laptop, jaki system operacyjny ? Pisząc Boot Menu masz na myśli wybieranie urządzenia do uruchomienia w Bios czy Boot Manager w systemie Windows ?