Boot selection Popup menu has been selected

Jak W Temacie Mam Problem.

Jak Instalowalem Windowsa 7 Nagle sie komputer zresetowal.

Ponownie przy wlaczeniu wyskakuje blad : Boot selection Popup menu has been selected. blabla parametry komputera itp. Pisze ze nacisnij f11 by to uruchomic i wtedy ten blad wyskakuje prosze o szybka Pomoc.

Nie blablabla, tylko podaj cały komunikat - czasem tam są istotne rzeczy.

Zrobilem Zdjecie.

20110211151.jpg

A Tak sie dzieje bo Wcisnięciu Klawisza F11

20110211152t.jpg

Dodam Jeszcze Ze resetowalem Juz biosa ok. 5 Razy tzn Wyciagalem Baterie. nawet na Cala noc i Nic

Może wadliwa wersja windowsa? Spróbuj ustawić w biosie jako pierwszy w kolejności bot z nośnika CD/DVD, później spróbuj inną wersję zainstalować (po uprzednim formacie). Cóż, jestem amatorem, ale tak ja bym zrobił. Miałem podobnie, tyle, że problem tkwił w badsectorach, z tego, co wiem, i windows XP u mnie nie działa, tylko 7.

Wlasnie nie da sie wejsc w Biosa bo odrazu po starcie sie ten problem wlacza.

Ja Instalowalem Win7 Bo to stary komp i wlasnie Chcialem go sprzedac.

A Win7 Napewno Pojdzie na kompie bo juz go mialem :stuck_out_tongue:

Jedynie Jak instalowalem win. to byl wybór dyskow ja mam 2 c oraz d i tam byl jakis 3 o wielkosci 100 mb Go usunolem

Mój znajomy miał 2 dni temu tak, że wyskakiwało mu o zepsutym systemie (dostał head’a, kopnął w kompa i takie kwiatki), zaraz po włączeniu kompa (niby nie możliwe, a jednak - większy amator ode mnie) klikał każdy przycisk F na klawiaturze (od F1 do F12 ) i nic się nie działa. Okazało się, że się odpięła. Zrobił to samo, i przy naciśnięciu F2 zaraz po włączeniu kompa (raczej po mega-klikaniu na ten klawisz), wywalił mu bios, więc sformatowałem mu kompa i zainstalowałem mojego wina xP.

BIOS, po zresetowaniu należy przywrócić do ustawień fabrycznych.

Musisz po prostu zainstalować system. BIOS w tym wypadku niczego nie jest winny.

Instalacji systemu nie wolno przerwać, musi od początku do końca przebiegnąć ,bez przerw.

HEH Wczoraj tez mialem 2 opcje f2 jak wcisnolem pisalo entering bot i f11 a dzis mam tylko f11 ale poproboje poklikac :stuck_out_tongue:

/Edit Niestety Klikanie na kazdy Przycisk f Nie pomoglo.

Próbuj, jemu też się nie wyświetlało na liście.

Nic nie dalo

Dodane 11.02.2012 (So) 14:08

Nic nie dalo

Dodane 11.02.2012 (So) 14:09

reos , Ale jak mam tego Biosa Zainstalowac??

BIOS-a masz i nie trzeba go instalować.

Zainstalować trzeba system Windows.

Odepnij mu jeden z dysków, najlepiej ten na którym instalowałeś system i zobacz co komputer bedzie pokazywał. Oczywiście odpowiednio jako master.

lazikar , Odpiolem I windows zaczol sie instalowac :slight_smile: Tylko Odpiolem ten wiekszy dysk I co zrobic teraz by zainstalowac Win na tym dysku co odpiolem??

Podepnij tamten dysk?

Tak zaraz sproboje :stuck_out_tongue: ale chodzi mi o to by sie to samo na starcie nie pokazywalo

Dodane 11.02.2012 (So) 15:27

Ok Windows Zainstalowany 2 dysk podpiety ale niestety jak podlanczam 2 dysk to to samo wyskakuje.

kubba07 , proszę poprawić wiadomości, używając opcji EDYTUJ: na Forum używamy polskich znaków w pisowni.

Nie da rady uruchomić windowsa.

Musisz dysk na którym masz aktualnie zainstalowany system podpiąć jako master a ten uszkodzony jako slave. Jak da się uruchomić system to format partycji, lub co zapewne będzie lepsze, całkowite usunięcie partycji i ponowne partycjonowanie.