BOOTMBR IS MISSING+netbook

Witam, problem dotyczy win 7 starter i netbooka asus eeepc; został wykonany format partycji systemowej teraz przy uruchomieniu komputera pojawia sie komunikat bootmgr is missing nic z tym nei mozna zrobic nie dziala esc, F8 anie del nie mozna wejsc do biosu zeby zmienic ustawienia, chyba ze jest jakis sposob ktorego nie znam; juz pół dnia siedzę i szukam w internecie jakiegos sposobu ale każda porada zaczyna sie od uruchomienia recovery czego ja zrobic nie moge pomoże ktoś?

Włóż płytę z Windowsem do napędu, wybierz napraw komputer(lewy dolny róg), następnie wybierz wiersz poleceń i wpisz polecenia:

bootrec /fixmbr

bootrec /firboot

bootrec /rebuildbcd

po każdym poleceniu wciśnij enter, natomiast przy fixboot wciśnij enter,t i znowu enter.

problem w tym ze netbook nie ma wbudowanego napedu dvd mozna podlaczyc zewnetrzny ale plyta nei startuje bo pojawia sie ten komunikat

Płyta nie startuje, ponieważ nie masz ustawionego bootowania z CD. Do biosu wchodzisz przy starcie komputera, gdy widzisz ekran POST. Spróbuj użyć klawisza F2 , powinno zadziałać. Jeżeli już się tam dostaniesz, ustaw bootowanie z CD, a resztę rób jak napisał Piotr92.

Ustaw bootwanie na napęd w biosie. Musisz poszukać czegoś takiego jak first boot device i ustawić to na cdrom.

dzięki wielkie wszystkim wiedziałam że trzeba przestawić bootowanie w biosie tylko nie mogłam sie tam dostać ale udalo się !!