"BOOTMGR is compressed

Tworzę nowy wątek, bo kompletnie nie mam pojęcia gdzie miałabym się z moim problemem zwrócić! kompletnie nie ogarniam komputerów, jeśli chodzi o sprawy techniczne…

Mianowicie parę dni temu mój brat zamienił komputery, tak, że mam jego komputer i w nim mam dwa dyski. Dzisiaj chciałam wejść na stary komputer, podłączyłam te wszystkie kabelki (ILEŻ Z TYM ROBOTY :evil:), podłączyłam dysk jednak kiedy włączyłam komputer na ekranie rozruchu widać “BOOTMGR is compressed. Press ctrl+alt+del to restart”. Kompletnie nie mam pojęcia co robić, więc zwracam się do was!

mam nadzieje,że coś zrozumieliście, jestem kompletnym laikiem w tej dziedzinie! :slight_smile:

Włóż nośnik z systemem operacyjnym i uruchom ponownie komputer (rozruch z włożonej płyty). -komendy kończysz klawiszem enter-

Windows XP:

  • naciskasz klawisz R aby przejść do wiersza poleceń.

  • następnie w konsoli wpisujesz komendy:

    fixmbr

    fixboot

    exit

Windows Vista: - wybierasz opcję napraw komputer, następnie wiersz poleceń - w konsoli wpisujesz komendy:

bootrec /fixmbr 

bootrec /fixboot

bootrec /rebuildbcd

exit

Windows 7: - naciskasz kombinację klawiszy Shift + F10, aby przejść do wiesza poleceń - w konsoli wpisujesz komendy:

bootrec /fixmbr 

bootrec /fixboot

exit

Na koniec uruchamiasz ponownie komputer.

Szukanie nie boli… http://bit.ly/MfvRJw