Bootowalny pendrive z xp i 7

Witam chciałbym stworzyć pędrvia botowalnego z instalkami systemu win xp i 7 miało by to wyglądać tak podczas startu wybieramy jaki system ma się zainstalować proszę o pomoc dziękuje z góry za wszystkie porady.

Rozumiem że dwa systemy, ale nie na jednym pendrive??

Jeżeli tak to użyj programu wintoflash http://wintoflash.com/download/en/

grosjean , Koledze chodzi chyba właśnie o dwa systemy na jednym pendrive. Znalazłem instrukcję po angielsku przy użyciu WinSetupFromUSB.

http://www.techfeb.com/2011/04/create-multi-boot-pen-drive-xp-windows/

w SARDU można taki pendrive zrobić.

(http://www.sarducd.it/downloads.html)

Jak w SARDU dodać własne programy

Musisz dodać obrazy płyt do folderu ISO (“ISO” jest w katalogu z programem). W SARDU na zakładce “Windows” po najechaniu na odpowiednią pozycję pisze jaką nazwę powinien mieć obraz płyty. Potem po włączeniu SARDU automatycznie on doda te obrazy.

ja chce dodac programy których niema na liście

Możesz zainstalować Windows na VM, wgrać wszystkie programy, uruchomić w trybie audytu i wykasować konto. Potem odpalasz znowu sysprep’a, zaznaczasz uogólnij, wybierasz OOBE i wyłącz komputer, potem imagex’em tworzysz plik wim patycji c: pod nazwą install.wim i podmieniasz z oryginalnym install.wim i gotowe. Tylko musisz oczywiście wszystkie programy wrzucić na c:. Jak to zrobić można znaleźć przy użyciu googli, tak więc nie będę się rozpisywać co i jak…