Bootowanie CD,instalator nie startuje...?

Cześć! :slight_smile:

Gdy zbootuję CD w biosie ,niby robię wszystko dobrze ,lecz instalator windows nie uruchamia się,pojawia się komunikat;

Niby słyszę ,że płyta się uruchomiła ale jak już pisałem instalator XP,nie włącza się,mój bios to PHOENIX-AWARD BIOS CMOS SETUP UTILITY,proszę o pomoc z góry dziękuję,pozdrawiam.

Witam

Jeżeli masz możliwość to sprawdz płytkę,może z nią coś nie tak podpowiadam tak dlatego że kiedyś miałem podobny problem gdzie wina leżała po stronie płytki.

Płyta cd jest oryginalna czy kopiowana bo to jest też ważne :stuck_out_tongue: Jeśli systemowa to instalator jej nie zabotuje miałem podobny problem :frowning:

Uzi

Niestety to nie wina płytki,bo kiedy miałem starą płytę główną i biosa,płyta uruchamiała się prawidłowo,może źle bootuję CD?,chociaż na innych forach piszą,że powinno się dać 1stboot Device na CD ,a 2nD boot device zmienić na HDD-0,z tym że nie mam żadnego ‘‘HDD’’ więc dałem na disabled i dalej to samo,płyta niby się uruchamia ale instalator nie startuje.

rencista

Nie ważne,nie ważne :stuck_out_tongue: Wcześniej chodziła to i teraz też powinna… :stuck_out_tongue:

Systemowa tzn? :oops: :mrgreen:

Mogę wiedzieć dlaczego jej nie ‘‘zabotuje’’ ?