[bootskin] Własnoręcznie zrobiony skin - Kłopot z kolorami

Witam!

Nie wiedziałem do jakiego działu to dać (bo tak właściwie do żadnego nie pasuje), więc postanowiłem potraktować to jako Off-Top i dodać do tego działu.

A więc mój problem wiąże się z tym plikiem .bootskin:

WinClassic

Sam go stworzyłem, iż niestety żaden z gotowych “obrazków” mi się nie podobał (głównie z powodu podawania w nim, że sys to Vista bądź XP - ten jest uniwersalny). Pod Windows’em w programie BootSkin wszystko ładnie się wyświetla, ale niestety inaczej jest w fazie rozruchu systemu. Wtedy to bootskin jest… jakby to powiedzieć: niebieski i nieciekawy. WIem, że wszystkiemu winne są zastosowane przeze mnie kolory (paleta), ale nie wiem co zrobić by wszystko było dobrze.

I tu pojawia się moja prośba: Czy mógłby ktoś zmodyfikować dla mnie ten .bootskin i go upload’nąć na jakiś serwer lub po prostu udzielić mi wskazówek gdzie robię błąd?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam.

RaGreen

ja proponuje do “modyfikowania” boot-screena program TuneUp 2008.

Wielkie thx. Zainstalowałem TuneUp 2008. Mój bootskin wszedł bez problemu i pięknie wygląda (ideał - prosty, ale dający dużo do myślenia).Szkoda tylko, że TuneUp 2008 to trial. I tu mam pytanie: Czy jak skończy się czas testowania to będę mógł odinstalować TuneUp i dalej cieszyć się zainstalowanym bootskinem??

tak, wszystkie zmiany które dokonałeś w systemie przez ten program pozostają.

Dziękuję za odpowiedz. Teraz mogę już spać spokojnie, nie myślac o problemach z bootskin’em i jego wyglądem. Temat mozna zamknąć.