Bootstrap inetc.dll installOption.dll - za co odpowiadają?

bootstrap.ini

inetc.dll

installOption.dll

pytam,bo nie moge w zaden sposob dojsc do rozwiazania problemu z powtarzajaca sie aktualizacja do pobrania,mimo ze jest pobrana juz 22 razy.Poniewaz nie robie zapasowych kopii w CCleaner to pomyslalem,ze moze przez przypadek skasowalem cos co jest wazne.A poniewaz nie mam o tym pojecia to probuje wszystkiego by dojsc do sedna problemu.

th@les , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). dostosuj swojego posta do tej zasady.

To są pliki programów lub systemowe, nie chce mi się dochodzić, po skasowaniu pewnie coś przestanie działać prawidłowo jeśli jest nadal używane w systemie, z jakiego folderu je wytargałeś ?

Te pliki mam z odzysku Recuv.Zaznaczone na zielono tzn bezpieczne.Poniewaz wygladaly na systemowe to o nie pytam.

Ja też mieszkam we Francji i też używam AZERTY i jakoś polskie znaki mam wystarczy w Google wpisać AZERTY po polsku i po sprawie ale jak dla Ciebie to nawet gotowego linka podam

Pobierasz ten sterownik KLIK instalujesz i ustawiasz klawiaturę AZERTY(polski)

Na stronie nie jest napisane że działają one z Vistą i Svenem ale ja ich używam od dawna zacząłem na XP później vista a teraz na siódemce

Proste? Powodzenia.

sterowniki i opis znajdziesz na stronie autora http://grzegorj.w.interia.pl/keyboard/indexpl.html

Tak teraz się wczytałem w dokładnie w Twoje pisanie i domyślam się że te pliki wytargałeś z partycji rekovery zgadza się? Jeśli nie, podaj mi ich dokładna lokalizacje w systemie.

TO są pliki systemowe kolego 1 uruchamianie (bootowanie) sys ,3 instalacja (opcja) 2 to nie wiem jesli je wywalisz ,może ci to poważnie uszkodzić winde ,ale zawsze mozesz uruchomic reperacje systemu i bedzie git sam ci naprawi pliki sys włóż płytę z windowse bootuj ją i przy zaznaczaniu partycji wciśnij r oczywiście na partycje z systemem jeśli się mało znasz to sie nawet do tego nie zabieraj :stuck_out_tongue:

th@les ,

polski-uklad-klawiatury-anglojezycznym-windows-t123848.html

Nie OTuj w temacie - w celu wymiany korespondencji z moderatorem używaj PW.

tores1977 , j.w. (“moderatorem” zamień na “autorem tematu”)

filipmoto2010 ,

wiesz co to polskie znaki i interpunkcja?

Edytuj swojego posta i popraw jego treść.

Dzieki serdeczne.Z pewnoscia dostosuje klawiature do poprawnej,pisanej polszczyzny.Nie OTuj-znaczy…?

Pisz tylko i wyłącznie na temat wątku

Żeby nie było, że nie na temat

Masz (albo miałeś) modem firmy Option?

Witam.

Szczerze mowiac (piszac),nie wiem jakiej marki jest moj modem.Uslugi internetowe dostarcza mi NEUF-SFR.Modem jest bialy z ciemno-granatowym ekranem.

To odpowiedz na pytanie.

Natomiast chcialem wrocic do polskich znakow.Sciagnalem link zamieszczony w poscie.Zrobilem wszystko co trzeba.I niestety jedyny efekt to taki,ze klawisze na ktorych znajduja sie cyfry funkcjonuja bez shifta (we francuskiej wersji uzywam shift do pisania cyfr).Reszta nie dziala.I oczywiscie nie wiem co zrobic w tej sytuacji? Przeczytalem dokladnie instrukcje ,sugerujac sie Twoim postem,ze plik dziala nie tylko na XP(choc w tekscie brak tej informacji)ale rowniez na Viscie,niestety kombinacje shift+alt polskich znakow nie tworza.Sterowniki oczywiscie pobralem.

th@les, ja wklepałem w Google taki tekst-{Polskie znaki na francuskiej klawiaturze}. Wyrzuciło mi mnóstwo stron gdzie rozpisują się ludzie na ten temat. Sam nie studiowałem ale może Ty znajdziesz coś dla siebie. Pozdrawiam.

polskie znaki uzyskujesz przez np “Alt+ A” , a nie jak piszesz Shift+Alt to po pierwsze

Po drugie

ustawienia mają wyglądać mniej więcej tak:

http://zapodaj.net/7524e620e9f1.bmp.html

to jest z sevena, a nie pamiętam jak to wygląda na Viście

Co to za aktualizacja która nie chce Ci się zainstalować?

Przecież tych plików nie ma w systemie, a system działa prawidłowo!

Gdyż:

A co do kłopotów z aktualizacją KB979683, to Google mówi, że to nie jest tylko Twój problem.

Witam.

torres 1977.Pobralem plik + uaktualnienia.Jedne znaki to Alt + np.A inne to Alt+ Shift.Poki co porady z Google nie maja zastosowania.Aktualizacja to KB979683 o bezpieczenstwie.Mam to w historii aktualizacji juz 25 razy zapisane.

Ale dopoki nie poradze sobie z polskimi znakami to chyba nie mam co szukac na forum.Daruje sobie zatem dalsze wyjasnienia.

Dzieki za wszystkie informacje.