Bootvis - co zrobić by prawidłowo działał?

BootVis działa prawidłowo, gdy mamy włączoną usługę: Harmonogram Zadań.

Sorki za laickie pytanie ale jak mam sprawdzić czy harmonogram jest włączony? Czy to ma znaczyć że mam dodac zadanie uruchamiania Bootvis’a? Czy tylko sam harmonogram mam mieć aktywowany? Proszę - powiedzcie mi co i jak mam zrobić by ten harmonogram był włączony - krok po kroku.

Jak mam obsłużyć samego Bootvis’a - wiem.

Z góry serdecznie dziękuję

Start -> uruchom -> services.msc -> i sprawdź czy usługa harmonogramu jest ustawiona na auto.

Opis do bootvis-a znajdziesz :arrow: viewtopic.php?t=76580 oraz http://www.searchengines.pl/index.php?s … entry54470

Ta usługa nazywa się zaplanowane zadania

Raczej Harmonogram zadań. Tę mam włączoną. Jeśli Zaplanowane zadania są inna usługą to tej wogóle nie mam na liście usług.

Usługa ta nazywa się tak jak napisał slawex1983 , za pomyłkę przepraszam (Scheduled Tasks) .

Sprawdź to poprzez odpalenie harmonogramu zadań: start -> wszystkie programy -> akcesoria -> narzędzia systemowe -> harmonogram zadań. Jeżeli nie dostaniesz komunikatu o błędzie to wszystko jest w porządku.

Inna metoda: panel sterowania -> harmonogram zadań

Zerknij na linki które podałem, wyjaśnione tam jest jak korzystać z tego narzędzia.

Miałem wątpliwości tylko co do harmonogramu. Resztę znam i wszystko jest ok. Dziękuję