Borderland ps3-tworzenie broni


(Marek Oracz Mo) #1

Witam

 

Czytałem,że można tam tworzyć własne bronie. Znajomi też mi mówili że się da. Przeszedłem grę a tu ani jednej broni ani niczego takiego nie znalazłem. Więc moje takie pytanie, na jakiej zasadzie te bronie się robi i gdzie. Nie mam aktualizacji do wersji do 1.05 bo mi split screen przestaje działać. Może to mieć wpływ??


(czang14) #2

Chodzi Ci o 1st część?

Jeśli tak to na konsoli chyba nie ma takiej możliwości, na PC był jakiś programik jednak to trochę podchodziło pod cheaty gdyż można było sobie ustawiać dowolne statystyki.


(lordjahu) #3

Z tego co pamiętam w BL1 i BL2 nie ma takiej opcji - czy mówimy o wersji PC czy Konsolowej. Bronie można zdobyć tylko przez wypełnianie zadań, zbieranie lootu po przeciwnikach, znalezienie ich w skrzynkach lub wykupienie/wygranie w automatach (automaty losujące w BL2). Dla wersji na komputery można znaleść całą masę programów (nieoficjalnych) do tworzenia wirtualnego arsenału, ale nigdy z nich nie korzystałem - nie lubię sobie psuć zabawy :slight_smile:

 

PS: Ciekawostka - w Borderlands: Pre Sequel będzie maszyna w którą można wrzucić kilka broni i wypada nam losowa :slight_smile: