Borderland ps3-tworzenie broni

Witam

 

Czytałem,że można tam tworzyć własne bronie. Znajomi też mi mówili że się da. Przeszedłem grę a tu ani jednej broni ani niczego takiego nie znalazłem. Więc moje takie pytanie, na jakiej zasadzie te bronie się robi i gdzie. Nie mam aktualizacji do wersji do 1.05 bo mi split screen przestaje działać. Może to mieć wpływ??

Chodzi Ci o 1st część?

Jeśli tak to na konsoli chyba nie ma takiej możliwości, na PC był jakiś programik jednak to trochę podchodziło pod cheaty gdyż można było sobie ustawiać dowolne statystyki.

Z tego co pamiętam w BL1 i BL2 nie ma takiej opcji - czy mówimy o wersji PC czy Konsolowej. Bronie można zdobyć tylko przez wypełnianie zadań, zbieranie lootu po przeciwnikach, znalezienie ich w skrzynkach lub wykupienie/wygranie w automatach (automaty losujące w BL2). Dla wersji na komputery można znaleść całą masę programów (nieoficjalnych) do tworzenia wirtualnego arsenału, ale nigdy z nich nie korzystałem - nie lubię sobie psuć zabawy :slight_smile:

 

PS: Ciekawostka - w Borderlands: Pre Sequel będzie maszyna w którą można wrzucić kilka broni i wypada nam losowa :slight_smile: