Borderlands błąd gry - brak znacznika misji

Wystąpił u mnie następujący problem,że znacznik misji przestał się ukazywać.Czyli nie wiem gdzie jechać/gdzie się udać,nie mogę przez to znaleźć celu misji.Borderlands (Steam) nie odinstalowywałem, z obawy że stracę wysoki poziom swojej postaci.Czy ktoś ma jakiś pomysł lub radę co mam zrobić.

…ja kombinował bym jeszcze -odnalazłbym savy,skopiował i rozpocząłbym grę od nowa…patrząc,co się dzieje…-następnie kopiowałbym poszczególne elementy sevu -ale nie miałem z tym problemów,-także gdybam tylko… :slight_smile:

Jeżeli chodzi o jakiś item, to pewnie go zebrałeś przed tym jak został zaznaczony. Teraz Ci już nie zaznaczy kolejnych, musisz szukać na własną rękę :expressionless:

Nie wiem czy grałeś w Borderlands,lecz jeśli w misji głównej,znajdziesz coś z misji pobocznej (np.świętą księgę bandytów to nie możesz jej zabrać,gra ci nie pozwoli) Jeżeli nadal mnie nie rozumiesz,to wyjaśnię tobie,przyjmuję misję i…nie mam znacznika do jakiego teleportu się udać.

PS.

Czy na ITEM nie ma Polskiego odpowiednika jak przedmiot/rzecz ?? Jak Polacy tracą swój język,w Polsce już nie ma lumpeksów tylko są Second Hand,nie ma wyprzedaży tylko jest Sale nie ma otwarte/zamknięte tylko jest Open/Closed i tak dalej.