Borderlands z allegro

Witam.Ostatnio chciałem nabyć używaną grę na allegro. W grze dostępny jest tryb koorperacji.Czy jeżeli kupie używaną grę to będę musiał dokupić jakiś klucz aby grać z kumplem?Proszę o odpowiedź.Dodam że chce kupić używaną bo nowych już nie ma w premierowych pudełkach a w skurczonych kwadracikach to nie chę.

gra do kooperacji wymaga rejestracji i konta w jakimś serwisie, nie pamietam dokładnie w którym ale jeśli sprzedający nie da tego konta to sobie nie pograsz pozatym gra kosztuje 26zł a nowe i swoje zawsze lepsze więc osobiście za taką cene nie widze sensu kopowania używanej tylko dlatego “bo nie podoba mi się pudełko”.

No wyobraź sobie że akurat zbieram gry i to pudełko nie zbyt wyglądać będzie na półce :).A powiedz mi jeszcze czy w kwestii Crysis i Crysis 2 też trzeba kupić nową? czy można kupić używaną?

doskonale rozumiem, mimo że pudełka obecnie nie są do niczego potrzebne też lubie mieć poustawiane na półce i nie powiedziałem że nie można kupić używanej tylko po prostu czasami się nie opłaca i zanim się kupi używaną trzeba się dokładnie dopytać co się kupuje bo nie każdy jest do końca uczciwy i można stracić zaówno kase jak i gre. co do crysisa to jak większość gier wymaga konta w tym wypadku origin, jeżeli ktoś sprzedaje pudełko razem z kontem to żaden problem, możesz brać i będziesz mógł grać tylko pamiętaj że kupując konta kupujesz cały postęp w grze tej osoby i jeśli ci zależy na multi to nie zaczniesz od zera tylko z wszystkim co ugrał sprzedający. jeśli chcesz kolekcjonować to często lepiej niż używaną wyjdzie kupić sam klucz do gry i spróbować dorwać samo pudełko, w ten sposób masz zarówno pudełko jak i nową gre.

Crysis akurat ceną podobny jest używany do nówki , także kupie nówkę.A borderlands też nówkę na allegro znalazłem.

Wykorzystaj obie opcje - nową grę dla gry, używaną dla pudełka. Ja jako były hobbysta - zbierałem etui po serkach homogenizowanych - wiem jak trudno się oprzeć pokusie. Często byłem nawet wyśmiewany przez koleżeństwo. Chociaż już od kilku lat nie zbieram czynnie, to stare zbiory w piwnicy zalegają. Na serki nie mogę patrzeć jednak.

Poza tym dasz zarobić ludziom. Wszyscy wyjdą na swoje, a o to chyba w życiu się rozchodzi, nie być wilkiem drugiemu. Pozdrawiam.

No wiesz właściwie to mógłbym kupić Steam key albo cyfrową wersję tak jak dużo ludzi teraz , ale mam takiego schiza że lubię popatrzeć na półeczkę z grami :)Nie wiecie może kiedy nowe gry w biedronce??