Borland C++ Buldier 6 Personal

Ma ktoś kod aktywacyjny mialem juz wiele i zaden nie działa! Prosze o pomoc! :?

Poczytaj Regulamin. :!:

Tutaj masz:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Czy takie pytania się nigdy nie skończą :!: Weźcie wy ludzie czytajcie troche tego regulaminu, jaki ma każde forum i tsheba go PRZESTRZEGAĆ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: A niektórzy go łamą :cry: :cry: :cry:

Witam,

nie wiem, jak jest w tym przypadku, ale przecież program ten często dołączany był do gazet, wystarczyło zrobić rejestrację i już. Może koleś ma po prostu felerną wersję i nie może na przykład rejestracji tej dokonać, a wcale nie jest to piracenie. W przeciwnym wypadku oczywiście macie rację.

Jest i to beszczelne.

Jak było w gazecie i coś nie tak to zwracamy się do gazety a nie na forum. :smiley:

TO NIECH SOBIE mr_duck OWĄ ZAKUPI :!: :twisted:

Drogi kolego wersja Delphi 6.0 Personal jest darmowa do użytku domowego aby otrzymać kod należy się zarejstrowac na stronie producenta i po podaniu maila otrzymamy klucze do programu

LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ !!

kowal000 i kto to mówi

mr_duck może mieć rację, dzisiaj również instalowałem BOrtlanda, faktycznie otrzymałem kody rejestracyjne ale okno do jego wpisania w programie ma jakiś błąd i klucz zapisuje się z pominięciem myślnika. Proponuję kontakt z wydawcą gazety.

Mysiek zobacz na date ostatniego posta :?

Zamykam.