Borland c++

Siemka, potrzebuje jakiegoś kursu borlanda…bo nie mgoe znalezc nigdize, wszedzie jest zwykly c++, a ja szukam kursu z jakimis przykladami itp…z gory thx pozdro

http://www.progr.ehost.pl/index.php?id=kursy

wiesz jeżeli nie robisz zaawansowanych programów, np. wykorzystujących gniazdka itp. to każdy kurs c++ się nadaje :wink:

Odradzam nauki BC++ - Borland dodał szereg bibliotek, które nie znajdują się w żadnym ze standardów, a które choć przyjemne, konfudują przy późniejszej próbie pisania w jakimś żywym środowisku. Przykładem takiej biblioteki jest conio.h. Sugeruję zainteresować się jakąś odmianą GCC (dla windows np. MinGW+DevCpp) lub którymś darmowym kitem Microsoft Visual C++.

Tyle ze mi zalezy na czasie i wygladzie graficznym :)…przyciski itd, w borlandzie poprostu wrzucam dodaje im opcje itd i dziala, a jak bym, pisal w devcpp obiektowe programy typu nacisnij przycisk to trwaloby to wieki…wiem ze bc nie jest najlepszy, ale jesli pytam gdzie znalezc kurs do niego, to nie chce sluchac kazan o tym ze jest on zly, bo ja to wiem :stuck_out_tongue:

to chodzi Ci o Borland C++ 5.5 czy o Borland C++ Builder ? bo to jest jednak różnica :wink: