Borland c++


(Pb121) #1

Siemka, potrzebuje jakiegoś kursu borlanda...bo nie mgoe znalezc nigdize, wszedzie jest zwykly c++, a ja szukam kursu z jakimis przykladami itp...z gory thx pozdro


(Qbek50) #2

http://www.progr.ehost.pl/index.php?id=kursy


(inż. Piniol) #3

wiesz jeżeli nie robisz zaawansowanych programów, np. wykorzystujących gniazdka itp. to każdy kurs c++ się nadaje :wink:


(Ryan) #4

Odradzam nauki BC++ - Borland dodał szereg bibliotek, które nie znajdują się w żadnym ze standardów, a które choć przyjemne, konfudują przy późniejszej próbie pisania w jakimś żywym środowisku. Przykładem takiej biblioteki jest conio.h. Sugeruję zainteresować się jakąś odmianą GCC (dla windows np. MinGW+DevCpp) lub którymś darmowym kitem Microsoft Visual C++.


(Pb121) #5

Tyle ze mi zalezy na czasie i wygladzie graficznym :)...przyciski itd, w borlandzie poprostu wrzucam dodaje im opcje itd i dziala, a jak bym, pisal w devcpp obiektowe programy typu nacisnij przycisk to trwaloby to wieki...wiem ze bc nie jest najlepszy, ale jesli pytam gdzie znalezc kurs do niego, to nie chce sluchac kazan o tym ze jest on zly, bo ja to wiem :stuck_out_tongue:


(inż. Piniol) #6

to chodzi Ci o Borland C++ 5.5 czy o Borland C++ Builder ? bo to jest jednak różnica :wink: